בחיים הפרטיים וגם בעבודה אנחנו נחשפים למוצרי אלקטרוניקה רבים ושונים, ודרכם ליצרניות השונות העומדות מאחוריהם. על אף שמדובר בהיקף אדיר של מוצרים, סוגי מוצרים ויצרנים, יש תמיד שמות מסוימים בולטים במיוחד. אחד השמות שבוודאי מוכר לכם הוא שם היצרנית Brother, בייחוד כשאתם עומדים לפני בחירה במדפסת חדשה. זוהי חברה שיש לה מוניטין רב וממושך בכל העולם בתחום המדפסות, אבל ההיסטוריה שלה לא תמיד הכילה את המוצר הבסיסי הזה. בואו להכיר מקרוב את ההיסטוריה של החברה היפנית ואיך היא הפכה להיות לאחת מהבולטות ביותר בתחום ההדפסה, לצד המוצרים השונים שתוכלו לרכוש מהמותג הזה לבית שלכם או לעסק.

מעט היסטוריה

Brother Industries היא חברה יפנית שהפכה למעצמה בין לאומית בתחום המדפסות והמכונות. היא נוסדה בשנת 1908 בשם Yasui Sewing Machine, וכפי שאפשר להבין מהשם הסיפור שלה התחיל במכירת מכונות תפירה. אלה הן מכונות פשוטות לכאורה, אבל הן מחייבות ייצור מדויק ואיכותי מאוד. הן עובדות באופן אינטנסיבי וחייבות להיות חזקות ואמינות לאורך זמן. הוסיפו לכך את הקפדנות היפנית על פרטים ועל ביצוע עבודה יסודית, והתוצאה היא מכונות איכותיות שהצליחו מאוד בשוק. בשנת 1962 שם החברה שונה ל-Brother, שהוא למעשה שם של אחד מדגמי מכונות התפירה של החברה. כיום חברת ברדר נמצאת ברחבי העולם, עם משרדים בארצות הברית, בבריטניה, בטייוואן, במלזיה, בסין, בווייטנאם ובסלובקיה, והיא שומרת על מוניטין גבוה לאורך השנים באמצעות ייצור ומכירה של מכונות שונות ללקוחות פרטיים ועסקיים כמו מדפסות, סורקים, ציוד משרדי ועוד.

 

 

בולטת במדפסות

חברת Brother מוכרת לרוב הציבור מתחום המדפסות והוא בלי ספק התחום שבו היא בלטה מאוד לאורך השנים. מדפסות ברדר זמינות החל מדגמים פשוטים לשוק הפרטי ועד לדגמים מתוחכמים וחזקים במיוחד לשוק העסקי, בדומה לנושא מכונות התפירה, שבו יש הבדל בין תפירה ביתית בסיסית (שבעבר הייתה נפוצה יותר) לדרישות התפירה של מקצוענים. כשמחפשים לקנות מדפסת איכותית אחת הבחירות הבולטות תהיה מדפסת של חברת ברדר, זאת מכיוון שהיא יצרנית בולטת ומובילה הידועה באיכות ובאמינות המוצרים שלה. השקעה במדפסת מחברה בעלת מוניטין גבוה מבטיחה מוצר באיכות גבוהה שיחזיק מעמד לאורך זמן.

מדפסות ברדר זמינות במבחר דגמים, וכמו כל שאר המדפסות הפופולריות גם חברת ברדר מתגאה בסוגים שונים של מדפסות, כמו למשל מדפסת לייזר ומדפסת דיו. כל המדפסות מדפיסות בשחור לבן או בצבעוני – לבחירתכם.

לא רק מדפסות

חברת ברדר מציעה הרבה מעבר למדפסות, ואפשר לרכוש מהמותג גם מוצרי אלקטרוניקה רבים נוספים. בין מגוון מוצריה אפשר למצוא מכונות תפירה, מכונות תפירה, מכונות חיתוך ומכונות להדפסת מדבקות וגם סורקים, מדפסות נייחות וניידות, ציוד משלים כמו ראשי דיו וטונרים וגם מכונות כתיבה אלקטרוניות. היצע המוצרים שלה רלוונטי למשתמשים פרטיים וגם ללקוחות עסקיים מכל התחומים.

לסיכום

אם אתם מחפשים מדפסת איכותית בטכנולוגיית לייזר או הדפסת דיו, מכונת תפירה ברמת ייצור גבוהה, או אפילו מכונות להדפסת תוויות ומדבקות, חברת Brother היא מותג טוב מאוד שכדאי תמיד להביא בחשבון.