סובלים מהתקרחות? אם כן, אתם לא לבד. התקרחות היא בעיה שכיחה מאוד, שיכולה להשפיע על הביטחון העצמי והביטחון הגופני של אנשים רבים. היום, יש טכנולוגיות מתקדמות להשתלת שיער שיכולות לעזור לכם להחזיר לעצמכם את השיער שאבד. אבל, איך בוחרים את המרפאה הנכונה להשתלת שיער? במאמר זה, נציג לכם את הגורמים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון בעת בחירת מרפאה להשתלת שיער.

הכשרת הרופא המנתח

ההכשרה של הרופא המנתח היא הדבר הכי חשוב בבחירת מרפאה להשתלת שיער. הרופא המנתח צריך להיות מוסמך, עם תואר M.D. והתמחות בכירורגיה פלסטית או רפואת עור. בנוסף לכך, חשוב לוודא שהרופא המנתח הוא בעל ניסיון בהשתלת שיער. אתם יכולים לבדוק את הניסיון שלו באינטרנט, או לדבר עם חברים או מכרים שעברו השתלת שיער.

טכניקת ההשתלה

יש כמה דרכים להשתיל שיער. השיטה הכי נפוצה היא FUE, שבה מוציאים זקיקי שיער אחד אחד מהאזור התורם, ומשתילים אותם באזור הפלומה. שיטה נוספת היא FUT, שבה מוציאים רצועת עור מהאזור התורם, ומשתילים ממנה את זקיקי השיער. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. חשוב להבין את ההבדלים בין השיטות השונות, ולבחור את השיטה המתאימה לכם. הינה כמה פרטים נוספים על כל שיטה:

 

 

תוצאות ההשתלה

כדי לבחון את תוצאות ההשתלות שנעשו במרפאה, כדאי לבדוק שני דברים. קודם כל, כדאי לראות תמונות של השתלות שיער שהמרפאה עשתה בעבר. תמונות של תוצאות מוצלחות הן הוכחה לכך שהמרפאה מקצועית ומנוסה. בנוסף לתמונות, כדאי לקרוא ביקורות של מטופלים קודמים. ביקורות חיוביות יכולות לתת לכם מושג על איכות השירות והתוצאות שהמרפאה מספקת.

עלויות

עלות השתלת שיער היא לא עניין של מה בכך. היא תלויה במספר דברים, כמו איך עושים זאת, כמה שיער צריך להשתיל ואיפה אתם בוחרים לעשות זאת. לפני שאתם מחליטים איפה לעשות את ההשתלה, חשוב להשוות מחירים בין כמה מרפאות כדי לדעת כמה עולה השתלת שיער במרפאה שאתם שוקלים. כך, תוכלו למצוא את העסקה הכי טובה בשבילכם.

מיקום

כמובן, אתם יכולים לעבור את השתלת השיער באחת מהמרפאות הרבות שמפוזרות ברחבי הארץ. אבל, אם אתם שוקלים לעבור את תהליך השתלת השיער בחו"ל, חשוב לחשוב על מיקום המרפאה. כדאי לבחור מרפאה שתהיה נוחה לכם, וכזאת שיהיה לכם קל להגיע אליה. בנוסף לכך, חשוב לבדוק מהם החוקים בתחום השתלות השיער במדינה שבה אתם רוצים לעשות את ההליך. בחלק מהמדינות, יש חוקים מחמירים יותר בתחום הזה.

לסיכום

השתלת שיער היא הליך כירורגי מורכב שיכול להעניק מראה שיער מלא ומלא חיים. עם זאת, חשוב לבחור מרפאה מקצועית ומנוסה כדי להבטיח תוצאות מוצלחות. אם אתם שוקלים לעבור השתלת שיער, הקדישו את הזמן לבדוק את המרפאות השונות כדי לבחור את המרפאה הנכונה בשבילכם. עם קצת מאמץ, תוכלו להשיג את המראה השיער שתמיד רציתם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.