בעידן הנוכחי כל חתונה עולה עולה לרשתות החברתיות, ולכן הרצון ליצור אירוע בלתי נשכח הוא חלק בלתי נפרד מההכנות. על מנת שתוכלו גם אתם לתכנן אירוע חתונה מושלם, זה הזמן להכיר את הקינוחים המעוצבים שיגרפו מחמאות –  ואף יכבשו את האינסטגרם של האורחים.

קינוחים מעוצבים: דרך מעולה לשדרג את החתונה

זה לא סוד שהרשתות החברתיות שינו את ענף האירועים, וזאת בשל העובדה כי אם בעבר הסתמכנו אך ורק על תמונות מגנט או סטילס של הצלמים, כיום כל אורח הופך לצלם מטעם עצמו ובהתאם לכך מעלה את האירוע לרשתות החברתיות ובעיקר לאינסטגרם. בשל כך, זוגות רבים שוברים את הראש לגבי אטרקציה מרכזית שגם תכבוש את הלבבות של האורחים וגם תצטלם היטב. אם גם אתם נמצאים כעת בבעיה הזו, הגעתם בדיוק למקום הנכון. דרך הזמנה של קינוחים מעוצבים תוכלו לשדרג את האירוע שלכם ואף ליצור חוויה קולינרית שגם מצטלמת נהדר, כחלק מההכנות לקראת האירוע החשוב ביותר בחייכם. מהם הקינוחים הטרנדים אותם תוכלו להזמין לקראת האירוע? להלן סקירה מיוחדת במיוחד בעבור כלות וחתנים:

קיאק פירות

אם אתם רוצים להוסיף צבע לאירוע ואף ליצור חוויה קולינרית יוצאת דופן, אין ספק כי קיאק פירות מהווה את הקינוח המושלם לאירוע שלכם. להזמין קינוח גדול שמתאים לרחבת הריקודים הפך לקל יותר מאי פעם בזכות חברת פרי הדימיון המספקת לכם קיאק פירות חגיגי שיצבע את הרחבה שלכם בצבעים שמחים. מדובר בקיאק גדול שאותו ניתן להזמין בהתאם למספר האורחים, כאשר כל הפירות נחתכים בעיצוב מיוחד ומוגשים באמצעות כלי עץ דקורטיבי. מדובר באחד הטרנדים החמים של ענף האירועים ובזכות התוצרת המקומית המשובחת לצד הצוות המקצועי של החברה תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מושלם לרחבה שלכם אותו האורחים פשוט לא יפסיקו לצלם – ולאכול.

מתחתנים בסטייל: הקינוחים המעוצבים שיכבשו את האינסטגרם

קיר דונאטס

אחד הטרנדים החמים בענף האירועים הוא קיר דונאטס מעוצב אותו ניתן להזמין דרך מאפייה המתמחה בתחום. מדובר בדואנטס במגוון צבעים וטעמים אותו ניתן למקם ממש בכניסה לרחבה או אפילו בכניסה לאולם, לשלב האפטר פארטי. מדובר בקיר שעליו ניתן גם להצטלם כרקע, ועל כן מדובר בקינוח מעוצב ויפהפייה במיוחד בעבור חתונות שבהם לוקחים חלק גם ילדים.

מגדל קרוקמבוש

מדובר במגדל פחזניות הבנוי בצורה של קונוס גבוה. מדובר במאפה שמגיע היישר מהמטבח הצרפתי וכאן בישראל הוא נחשב לקינוח בוטיק אותו ניתן למצוא במאפיות מובחרות בלבד. עם זאת, באמצעות אופה המתמחה במטבח העילית ניתן להזמין מגדל המורכב ממספר רב של פחזניות המוחזקות האחת עם השנייה באמצעות קרמל, ולכן האורחים שלכם יכולים גם לצלם את המגדל אותו ניתן להציב בסמוך לרחבת הריקודים וגם לקחת כאוות נפשם. הכנת קרוקמבוש זה לא קל, וכדאי לדעת את זה אם תחליטו להכין בעצמכם.

קינוחים מרוקאיים

המטבח המרוקאי ידוע בהיותו מטבח עשיר בטעמים, ולכן קינוח מעוצב שגם יגרוף מחמאות מצד הנוכחים וגם ישתלב עם טקס החינה שהפך לחלק מהותי מאוד מחתונות גם לא של יוצאי עדות המזרח. מדובר בקינוחים מעוצבים אותם ניתן להזמין בשלל צבעים וטעמים, ולמקם אותם בצורה של "שוק פתוח" בעבור האורחים. מאחר ואחרי הכול האורחים מצלמים את השולחנות, הוסיפו אלמנטים דקורטיביים אותם ניתן להזמין אונליין כמו למשל סלי קש, עששיות בצבע זהב וכן אלמנטים שמזכירים את השוק המרוקאי העשיר בטעמים כמו גם בצבעים.

לסיכום, אירוע החתונה אינו יכול להיות שלם ללא אטרקציה מרכזית ואינסטגרמית. באמצעות הזמנה של קינוחים מעוצבים תוכלו ליצור עולם של טעמים שגם משתלב נהדר עם הקונספט של האירוע, במינימום מאמץ – ועם מזכרת ברשתות החברתיות של האורחים הנרגשים.