אם אתם מתעניינים לאחרונה בהתקנה של מערכת בית חכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה זה מערכת בית חכם, מה היתרונות שלה ונכיר לכם את מוצרי הבית החכם מבית סומפי.

לפני הכל  – מה מיוחד במוצרי הבית החכם של סומפי?

לפני שאתם ממהרים להתקין מערכת של בית חכם, חשוב לנו להכיר לכם את חברת סומפי הוותיקה והאמינה. לחברה מספר מוצרי בית חכם שישדרגו לכם את חוויית השימוש ולא פחות חשוב מזה, מדובר במוצרים איכותיים מאד שיחזיקו לכם מעמד לאורך שנים. ההפעלה של המוצרים הללו היא פשוטה ונוחה, הכל מתבצע בלחיצת כפתור מרחוק בקלות ובנוחות. בין השאר אנחנו מדברים על מקלטי תאורה לשליטה על התאורה בבית, גלאי פתיחה לשער החניה, סירנה חיצונית ופנימית, שלט ייעודי כולל שעון שבת ועוד.

מה זה בית חכם?

בית חכם זו מערכת טכנולוגית מתקדמת שמאפשרת שליטה מרחוק על מגוון רחב של מוצרי חשמל בבית. כל מכשיר מקושר למוח של המערכת והשליטה עליו יכולה להתבצע באמצעות שלט רחוק או אפליקציה ייעודית לטלפון החכם. מדובר במערכת גמישה מאד שתאפשר לכם להוסיף ולהסיר ממנה מכשירים בכל עת שתרצו, במידה והם נתמכים על ידה כמובן. בשנים האחרונות המערכת הזו הפכה לנפוצה מאד, כך שהרבה מאד בתים בישראל (ובעולם) משתמשים בה בצורה כזו או אחרת.

מוצרי הבית החכם של Somfy: הכירו את הטכנולוגיה ששינתה את פני הבתים בישראל

מה היתרונות במערכת הבית החכם?

היתרון המשמעותי ביותר של הבית החכם הוא הנוחות. התפעול של מכשירי החשמל השונים בבית הופך למאד נוח, בין אם מדובר בתריס חשמלי או דוד החשמל. תוכלו למשל לפתוח את התריסים מרחוק, להדליק את הדוד לפני שאתם מגיעים הביתה מיום עבודה קשה ואולי אפילו רטוב ועוד.

בנוסף, המערכת הזו תחסוך לכם לאורך זמן לא מעט כסף. אחד היתרונות שלה בא לידי ביטוי בכך שאתם יכולים לתזמן את העבודה של מכשירי החשמל השונים בבית, כך שהם לא יצטרכו לעבוד לשווא. לדוגמא, תוכלו לקבוע מראש מתי הדוד יידלק ומתי הוא יכבה, כך שהוא יעבוד רק בשעות שהגדרתם לו ולא מעבר לכך. לא רק שזה חוסך לכם כסף, כך אתם גם שומרים יותר על מכשירי החשמל בבית.

יתרון משמעותי נוסף הוא הביטחון. אם שכחתם למשל לדרוך את מערכת האזעקה לפני שטסתם לחופשה ארוכה בחו"ל, תמיד תוכלו לדרוך אותה מרחוק. בנוסף, כשאתם נמצאים בחו"ל תוכלו ליצור מרחוק אשליה כאילו אתם נמצאים בבית. תוכלו להדליק את הטלוויזיה, להדליק את האורות ולתת לגנבים שמאיימים לפרוץ אליכם תחושה שיש כל הזמן מישהו בבית.

שורה תחתונה – על אילו מכשירים אפשר לשלוט?

באמצעות מערכת הבית החכם תוכלו לשלוט בצורה מלאה על המזגנים בבית, כולל מזגני VRF. בנוסף, תוכלו לשלוט על התריסים החשמליים, כולל סגירה שלהם מרחוק כשאתם לא בבית. תוכלו לשלוט על דוד החשמל שלכם מרחוק ולתזמן את מועד ההדלקה והכיבוי שלו.

תוכלו לשלוט על התאורה של הבית בלחיצת כפתור מרחוק, לשלוט על מצלמות האבטחה של הבית ולקבל בקרה בזמן אמת על המתרחש בבית. תוכלו כמובן לשלב גלאי בטיחות שישלחו התראה לטלפון שלכם בזמן אמת. בנוסף, לשלוט על כל האודיו והטלוויזיה בבית ובכך לייתר את הצורך בשימוש בשלטים רבים.

לסיכום, אם אתם רוצים לשדרג את החיים שלכם ולהפוך אותם לנוחים וקלים, אין ספק שאתם צריכים להתקין מערכת של בית חכם ולשלב בה את המוצרים האיכותיים של חברת סומפי.