להיות בצד שתורם זוהי בחלט ברכה, ואף הידיעה שהצלחנו לרגש וכמובן שגם לסייע, מובילה לתחושה מופלאה. עם זאת, לצד החשיבות הרבה של כל תרומה, בפועל לא תמיד פשוט לסייע. יש כל כך הרבה אנשים פרטיים וגופים שפונים לקבל סיוע, כך שקשה להכריע מי "יזכה". מכאן שאם גם אתם מבקשים לתרום ובו זמנית לדעת שבחרתם נכון, מוזמנים להכיר את אתר jgive לעומק. לא רק שמדובר באתר שמציג מידע מקיף על אודות כל עמותה, אלא האתר מעניק הרבה ומעבר. כולל מידע מעשיר ומעניין בתחום, אפיקי התנהלות ייחודיים ונוחים ועוד שלל אפשרויות שנוגעות לארגון תרומות מטעם חברות – מוזמנים לגלות!

בלוג מרתק לצד טיפים שווים

אחד מהיתרונות הגדולים של אתר jgive, נוגע לעובדה שהוא מעשיר את הידע ומעניק שורה של טיפים חשובים. כיצד? אפשר לקרוא בבלוג על נושאים שונים. אם רק תיכנסו לבלוג הייעודי, תגלו עולם שלם של מידע רלוונטי. כך למשל תקבלו כלים חכמים ומשתלמים לטובת סגירת תרומה, תלמדו על כלים שמסייעים להגדיל תרומות, תחשפו למודלים חדשים שמייעלים את ההתנהלות, תלמדו כיצד ביט משתלב כאשר מבקשים להתרים, תלמדו כיצד אפשרי להגביר את המוטיבציה של העובדים באמצעות תרומה דרך מקום העבודה ועוד. נהייתם סקרנים? כנסו לבלוג, תיהנו מהכתבות השונות, ביחרו אחת ותתחילו להעשיר את הידע שלכם בנושא.

 

 

צרכים עזרה לקבל החזר מס?

אין זה כלל דבר רע לתרום ובו זמנית להרוויח, וגם אין זה שילוב כה מוזר. מי שמכיר את אתר jgive יודע שהוא מציע אינספור אופציות רלוונטיות ומגוונות מבחינת תרומה, אך קיים מכנה משותף לכולן: סך האופציות מחזיקות בניהול תקין מרשות המיסים. עובדה זו הופכת את אתר jgive לאתר היחידי שבו כל עמותה פועלת בצורה חוקית, כזו שמאפשרת לקבל החזר מס. מעבר לכך, אתר jgive אינו רק מבטיח לקבל החזר מס, אלא גם מסייע לנצל זאת באופן חכם. כיצד? המערכת מפיקה עבורכם קבלה שנתית שבה מאוגדות סך התרומות, כך שאין דבר כזה לשכוח מתרומה, או לאבד קבלה.

100% תרומה 100% שקיפות

חושבים לתרום לעמותה מסוימת, אך לא סגורים לגבי ההתנהלות של העמותה ואין את מי לשאול? פלטפורמת jgive מעניקה אפשרות לבחון כל ההתנהלות לעומק, כולל כמובן חלוקת משאבים. באופן שכזה זוכים לדעת בדיוק כמה מסך התרומה מגיע ליעד (פרמטר רב חשיבות) ועד כמה העמותה נחשבת אמינה. עוד ראוי לציין שב jgive לא גוזרים על התורמים קופון, משמע מרגיע לדעת ש100% מסך התרומה מגיע ליעד. עובדה זו הופכת את פלטפורמת jgive ליחידה מסוגה בארץ – היחידה שלא מונעת ממקום של רווח, אלא נטו ממקום טהור שמבקש לחבר ביניכם התורמים לגופים נזקקים!

Give Card ייעוץ אישי ועוד

מעבר לנאמר, jgive מעניק לכם התורמים הרבה יותר. כך למשל ניתן לרכוש דרך האתר כרטיס Give Card (קיים 23% זיכוי בגין מס על רכישה) ולהעניק אותו במתנה לעובדים. באופן שכזה מעניקים לעובד מתנה ערכית, גורמים לעובדים לחוש סיפוק מתחושת הנתינה ואף חושפים רבים לעשייה כה חשובה. עוד שירות מגניב נוגע למודל DAF. הרעיון הוא שחברות יקימו קרן תרומות מבלי לחוש לחוצים לבחור יעד. משמע קודם מקימים את הקרן ותוך כדי תנועה בוחרים מי ייעזר בכך. כמו כן, טרם בוחרים למי לתרום, זכאים להחזר מס עבור סך הסכום הנבחר. אם כל זאת לא מספיק, טוב לדעת שאם מתלבטים בין עמותה כזה או אחרת, או אם מבקשים לתרום סכום מסוים אך לא יודעים למי, ניתן להיעזר בצוות המסור של האתר. ספרו למי יותר מתחברים ומהי המטרה, ויוצג בפניכם מבחר מצומצם ורלוונטי של אופציות.