לגיבוש של העובדים יש חשיבות גדולה בעבורכם כמנהלי הארגון או העסק, הן בשל העובדה כי מדובר בדרך שיכולה לסייע להם להרגיש שייכות וחיבור לארגון, לצד יכולת להעניק רובד של הנאה, כיף ושחרור שאינו מתבצע במסגרת המקצועית. אם אתם בדיוק מתכננים להפיק אירוע ומחפשים רעיונות לגיבוש, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בסקירה הזו נציג לכם רעיונות שאותם תוכלו  ליישם כבר עכשיו, לטובת קידום של פעילות מגבשת לעובדים המסורים שלכם. מוכנים? בואו נתחיל!

יום כיף ב LAKE TLV

פעילות מדליקה שיכולה להתאים באופן מושלם בעבור גיבוש של עובדים יכולה להתבצע ב LAKE TLV שבפארק מנחם בגין. למעשה, מדובר במתחם אשר משלב בין סקי מים המתבצע באמצעות כבלים לצד גלישה באמצעות וויקיבורד, כאשר אפשר לנצל את ההזדמנות לטובת יצירה של יום גיבוש מהנה ומרענן בעבור העובדים שלכם. ימי כיף וגיבוש ב-LakeTLV מהווים הזדמנות נהדרת לטובת פעילות ספורטיבית המתבצעת בלב העיר תל אביב, כאשר חבילת האירוח כוללת בין היתר גם מגוון רחב של פינוקים כמו למשל קייטרינג משובח, פינות ישיבה לרביצה, עמדת הדרכה לצד מוזיקת רקע. באתר של המקום ניתן לקבל מידע נוסף אודות ימי כיף  לעובדים, כל זאת מתוך מטרה להשקיע בחוכמה וליצור בהתאם לכך יכולת לצאת רגע מהשגרה של העבודה, לטובת פעילות אקסטרים בלתי נשכחת.

ערב חברה

הפקה של ערב חברה מושקע היא אחד מהדרכים הנפוצות לגיבוש של עובדים, וזאת מתוך מטרה להכניס אותם לעובי הקורה מבחינת ההתקדמות העסקית של בית העסק, כמו גם היכולת להכיר האחד את השני מחוץ לשעות העבודה. הפקה של ערב כזה מהווה גם דרך מצוינת ליצירה של מיתוג מעסיק, כאשר ניתן לנצל את ערב החברה לטובת הרצאות שאותם מעבירים העובדים בעצמם אודות נושאים ותחביבים אשר מעניינים אותם או באמצעות סגירה של הופעת אורח של מרצה בעל שם, זמר, סטנדאפיסט או כל אטרקציה אחרת אשר יכולה להכניס את העובדים לאווירה, ובכך לתרום לאווירה משוחררת וקלילה.

 

 

סדנת בישול

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא ללא ספק הנושא של סדנאות בישול. בעבור מעסיקים, מדובר בדרך נהדרת ליצור בעבור העובדים יום חוויתי ומגבש, בייחוד על היכולת לנצל את הסדנה לטובת חלוקה לקבוצות, כך שהעובדים יכולים להכיר האחד את השני בפן אישי ובאמצעות עבודה במטבח, עד לסיום סדנת הבישול עם ארוחה מושקעת שאותה הם הכינו לגמרי בעצמכם. פעילות זו מתאימה גם לצעירים וגם למבוגרים שיכולים להפגין  את הכישורים שלהם, כמו גם ללמוד טכניקות בישול מהמטבח הישראלי ואף ממטבחים מכל רחבי העולם.

פעילות התנדבותית

אפשר לנצל את יום הגיבוש לטובת סיוע לאחר, וזאת במסגרת של הפקה של יום גיבוש אשר כולל פעילות התנדבותית בקהילה. זה הזמן לתת לעובדים שלכם וגם לכם את ההזדמנות לצאת לרגע מהשגרה השוחקת של העבודה, ולתת לאחר. אפשר להתנדב במסגרת של עבודה עם קשישים, שיפוץ של מבנים או אפילו התנדבות ביום אימוץ לבעלי חיים, כל זאת מתוך מטרה לתת לאחר, ולאחר סיום ההתנדבות לקיים ארוחה חגיגית בהשתתפות של כלל העובדים.

לסיכום

לגיבוש של העובדים יש השפעה ישירה על היכולת שלכם כמעסיקים ליצור תהליך של שימור כמו גם מיתוג מעסיק, לצד הזדמנות להכיר את העובדים שלכם בפן האישי. על כן, הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מעולה להשקיע ולקבל בתמורה חוויה מגבשת, מהנה ובעלת פוטנציאל אדיר, גם בעבורכם וגם בעבור העובדים המסורים.