חובבי אקסטרים שמגיעים להתרגשות הכי גדולה במהירות גבוהה או בסיטואציות אחרות שהן לא המקום הטבעי לכאורה שלנו בני האדם? ובכן, אנחנו בטוחים שבד בבד עם החוויה האקסטרימית והאדרנלין שמזנק בגוף, אתם נהנים גם מתיעוד החוויות שלכם ומיצירה של זיכרונות מאותם הרגעים המרגשים, וכמובן שאין דרך טובה ומקצועית יותר לעשות זאת מאשר עם מצלמת גו פרו איכותית. אכן, מדובר במותג פורץ דרך שמרגע שיצא לשוק מאפשר לתעד רגעים מרגשים כמו חוויות מצלילות, רכיבה על אופנועים בשטח או בכביש, צניחות ועוד הרבה פעילויות אקסטרים שונות. מתוך כך, צמח ז'אנר של סרטונים ששוברים את הרשת פעם אחר פעם ומראים לעולם בדיוק עד כמה ייחודי עולמם של ספורטאי האקסטרים. אם גם אתם צלמי גו פרו בתחום שלכם, יכול מאד להיות שגם אתם השתעשעתם ברעיון של צילום סרטונים ויראליים כאלו, ועצם זה שאתם יוצאים לשטח ומצלמים זה כבר משהו שעשוי להביא לכך שתצרו סרטונים כאלו. עם זאת, אם בא לכם להיות בטוחים שהסרטונים שלכם יהיו כאלו שרבים יגלו בהם עניין, יש כמה טיפים מנצחים שיעזרו לכם לעשות את זה. הנה כמה מהבולטים שבהם, אבל קודם כמה מילים על מצלמות הגו פרו.

גו פרו – אביזר חובה לספורטאי אקסטרים

אם עדיין לא יצא לכם להכיר את המצלמה המיוחדת הזו, זה בהחלט הזמן לעשות את זה. מדובר באביזר ייחודי שמיועד לצילומים בתנאים קשים. המצלמה מגיעה עם אפשרות להרכבה עוצמתית, כך שניתן להשתמש בה מבלי חשש שתיפול והיא מאפשרת להחליף בקלות בין מצבי צילום, כך שניתן לעשות זאת תוך כדי הפעילות. כמו כן ניתן לרכוש אביזרי עזר כמו קייסים לצלילה שמאפשרים להשתמש בה גם בעומקים של עשרות מטרים. אם אתם מחפשים דגמים חדשים ומובילים, "רונלייט" הם יבואן גו פרו רשמי ממנו תוכלו לרכוש את המוצרים הטובים ביותר במחירים הנוחים והמשתלמים ביותר, בהחלט שווה הצצה.

איך יוצרים סרטונים ויראליים באמצעות גו פרו?

סרטונים קצרים וקולעים

הכלל הראשון לסרטונים ויראליים עם גו פרו הוא יצירה של סרטונים קצרים בלבד. ספורט אתגרי הוא מרגש בחלקים מסוימים, אבל יש הרבה רגעים מתים במהלך הדרך. ודאו שאתם מראים את הגל הגבוה שהצלחתם לתפוס, את הכריש שפתאום הגיח במהלך הצלילה או את הקפיצה המיוחדת עם האופנוע ולא את החלקים המשעממים.

יותר מפחיד יותר ויראלי

שימו לב – זוהי לא קריאה לסכן את עצמכם או לחרוג מעבר היכולות שלכם בשביל סרטון ויראלי, אבל זה כן משהו שחשוב לדעת. הרגעים הכי נצפים ומעניינים הם אלו בהם קורים דברים שונים ומיוחדים וכשמדובר על ספורט אתגרי זה לרוב דברים מפחידים. עשו זאת אך ורק אם אתם יודעים לייצר רגעים כאלו ואל תסכנו את עצמכם עבור זה.

מה עוד לא ראו?

זכרו תמיד שמה שיהפוך ויראלי הוא מה שעדיין לא נראה. אם תצליחו לייצר רגעים נדירים, כאלו שעדיין לא תועדו, כנראה שגם תצליחו לזכות בוויראליות וחשיפה גבוהים. אגב, זה יכול להיות גם משהו שכן נעשה, אבל פעמים מועטות בלבד.

אל תביימו סצנות

אם תנסו לביים ולזייף סצנות מרגשות או חדשות, כנראה שהקהל שלכם יעלה עליכם מהר ואז לא רק שהסרטון לא יהפוך לוויראלי, אלא האמינות שלכם תפגע אנושות ואף אחד לא ירצה לראות את היצירות שלכם שוב. Keep It Real.

צאו לשטח

רוצים לצלם סרטון ויראלי? צאו לשטח וצלמו כמה שיותר וכך יעלה הסיכוי שתצליחו לתעד רגעים מרגשים ובלתי נשכחים שיעניינו הרבה אנשים. בהצלחה!