כאשר אנחנו סובלים ממחלה מסוימת, אנו רצים לקרוא באינטרנט לגבי התסמינים שלה, או שיותר נכון, אנחנו קודם מחפשים בגוגל את התסמינים, וכך מאבחנים את המחלה. ומכאן צריך להיזהר, גם מפני שברחבי הרשת יש הרבה מידע שגוי או לא מדויק, וגם כי עדיף שלא לאבחן מחלות באתרים מפוקפקים ברשת, אלא פשוט לקבוע תור לרופא. יחד עם זאת, אם דחוף לכם לקרוא על תסמינים ומחלות, עדיף לצרוך את המידע בפורטל רפואה איכותי ומקצועי, אשר המידע בו נכתב על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – וזה בדיוק המטרה של אתר "אינפומד", להנגיש לכם תוכן רפואי במגוון רחב של נושאים, בצורה האיכותית והמקיפה ביותר. אז מה עוד תוכלו למצוא באתר אינפומד? הפרטים במאמר הבא.

מה ניתן למצוא בפורטל "אינפומד"?

אינפומד הוא פורטל בריאות מקיף, במסגרתו תוכלו לצרוך מידע רפואי מקצועי אודות מחלות, תסמינים, תרופות, הליכים רפואיים, ניתוחים, בדיקות ועוד. כי כאשר אנו מגיעים לגיל מסוים, לרוב נתחיל לסבול מבעיות רפואיות שמביאה עמה הזקנה, לכן חשוב לקרוא אודותן, להרחיב את הידע בנושאים אלו, וכך תדעו לטפל בהן בצורה הטובה ביותר וגם תדעו לאן כדאי לפנות.

לצד קריאת תוכן על כל נושא רפואי באשר הוא, באתר אינפומד תוכלו לחפש רופאים ואנשי מקצוע המתמחים במגוון נושאים, כגון: עור ומין, כירורגיה, יילוד וגינקולוגיה, ילדים, רופאי נשים, כירורגיה פלסטית, אורתופדיה, עיניים, שיניים, אף אוזן גרון ועוד.

 

 

ערוצי תוכן

פורטל אינפומד מציע ערוצי תוכן במגוון רב של נושאים, שיסייעם לכם להעמיק את הידע במגוון רחב של נושאים רפואיים, כמו למשל: ערוץ הקורונה, קנאביס רפואי, רפואה אסתטית, טיפול מותאם אישית לסרטן, רפואת שיניים, מלנומה, ערוץ השתלת שיער, התמודדות עם השמנה, רפואה משלימה לטיפול בבעיות עיכול, טיפול בסרטן ועוד. וזאת לצד מידע על חיפושים פופולריים באתר – כך תוכלו להישאר "בעניינים" ולקרוא אודות נושאים חמים, אותם משתמשי האתר חיפשו הכי הרבה לאחרונה. כעת בחיפושים החמים של האתר נמצאים הנושאים הבאים: רפואה אסתטית, רופאים, דיאטה, עיניים, שפעת, בריאות הלב, סרטן, בריאות האישה ועוד. וזאת לצד חיפושים פופולריים בקטגוריית "תרופות", הכוללים רוקסט פלוס, פוסטינור, אופטלגין, אומפרדקס ועוד.

ניתוחים וטיפולים

הפורטל מציע מידע רחב וכמעט אינסופי על ניתוחים וטיפולים. תוכלו למצוא מידע על כל טיפול וניתוח אפשרי, מידע איכותי, מקיף ואמין. וזאת לצד, מציאה של רופאים המתמחים בכך. דוגמאות לנושאים אודות ניתוחים וטיפולים עליהם תוכלו לחקור באתר: גרידה, עקירה כירורגית, טיפול דיאדי, גשר בשיניים, פוליפים באף, השתלת שיניים, קוצב לב, אבלציה ועוד.

פרומים רפואיים

הפורטל לא מכיל רק תוכן רפואי – אלא גם פורומים רפואיים בנושאים שונים, במסגרתם תוכלו לקבל מענה מהיר ויעיל מרופא מתמחה על כל שאלה רפואית שעולה לכם. דוגמאות לפורומים שתוכלו למצוא בפורטל: פורום גידולי בלוטת התריס וראש צוואר, פורום סרטן השד, פורום סרטן הלבלב, פורום סרטן המעי, פורום גינוקולוגיה אונקולוגית, פורום סרטן העור וניתוח מוז, פורום סרטן הריאות, פורום סרטון הערמונית, פורום סרטן הערמונית, פורום כאבים בכתף ובמרפק, פורום פריצת דיסק ועוד ועוד… עבור כל הנושאים הללו תקבלו מענה מקצועי ומדויק.

בשורה התחתונה,

מטרתו של פורטל אינפומד היא לספק מידע אמין, מקצועי ואיכותי לאנשים הצורכים מידע רפואי ברשת, כדי שלא יצרכו מידע לא מדויק, ואף מלחיץ. כי פעמים רבות שאנו קוראים ברשת אודות מחלות ותסמינים, אנחנו קוראים על הגרוע מכל, גם כי כנראה לא צרכנו מידע במקום מקצועי ואמין, וגם כי לא קראנו מספיק. באתר אינפומד תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים, בצורה המקצועית ביותר.