פרילנסרים הם סוג בעלי מקצוע או סוג העסקה חשוב למדי לעסקים. זקוקים להם במגוון רחב של מצבים. אך כאן עולה שאלה חשובה – כיצד לאתר במהירות וביעילות פרילנסר שמתאים לכם? פלטפורמה אחת שמרכזת פרילנסרים במקצועות שונים, יכלה להיות שימושית מאוד כפתרון לכך. זה הרעיון שכבר מיושם במסגרת אתר Xplace. בואו נראה מה הוא מציע לעסקים.

הדומה והשונה, ביחס לאיתור עובדים

עסקים משקיעים לא מעט באיתור עובדים ובכלל, בכל תהליך גיוסם. זו היא פעילות מורכבת למדי, שדורשת לא מעט משאבים. אך היא משתלמת, מאחר שמדובר על השקעה לטווח ארוך – העובד שבוחרים אמור להישאר בחברה למשך טווחי זמן של שנים ולעבוד עבורה שעות רבות בכל יום. לגבי פרילנסרים, המצב שונה למדי. עסק עשוי להתקשר עם פרילנסר למשך תקופה של חודשים בודדים ואפילו ימים. הוא גם עשוי לחפש פרילנסרים עבור פרויקט בודד. אפילו לשם ביצוע עבודה של שעות ספורות. אך בכל מקרה כזה, עדיין מדובר על בחירת מקצוען בתחום מורכב, עם שיקולים רבים שנכנסים לכך. למשל, בחירת פרילנסר בתחום התכנות ופיתוח תוכנה, היא בוודאי לא עניין של מה בכך. עסקים ערוכים מראש לגיוס עובדים ולמעשה, מחזיקים בעובדים אשר זו התמחותם. יש אגף משאבי אנוש ותהליכי עבודה מורכבים למדי סביב הגיוס בכלל. באופן דומה, כדאי לגשת להתקשרות עם פרילנסרים. כלומר, להיות מוכנים מראש, לטפל בכך באופן יעיל וזריז. הרי לא תרצו שאיתור פרילנסר עבור כל עבודה קטנה, יהפוך בעצמו לפרויקט מורכב וגוזל משאבים. כיצד Xplace נכנס לתמונה?

 

 

הכל במקום אחד

Xplace היא זירת פרילנסרים בולטת מאוד בתחום זה בישראל. באתר רשומים אלפי פרילנסרים מקומיים, אשר מציעים את שירותיהם במגוון רחב של תחומי ידע ומיומנות. זהו למעשה מקום מפגש נוח ושימושי, בין שני גורמים שמחפשים זה את זה במילא: מחד הפרילנסרים ומאידך לקוחותיהם. Xplace כולל קטגוריות מקצועיות רבות ומבוקשות, כגון עיצוב ובניית אתרים, תכנות ופיתוח תוכנה, טכנולוגיה, גרפיקה, תרגום, צילום, שיווק, אדמיניסטרציה, מרצים ומדריכים, בכירים, אדריכלות ועיצוב פנים, קאוצ'ינג ואימון, עריכת דין, פיננסים, סאונד ומוזיקה, הנדסה, הפקה, הצגות וטלויזיה. תוכלו למצוא שם גם קטגוריות מיוחדות למדי, כגון Blockchain & CryptoCurrency או אבי טיפוס וייצור. ככלל, האתר מיועד לחסוך לעסקים זמן, בכך שהם יוכלו לאתר פרילנסרים מתאימים במהירות מרבית. זו היא גישה זריזה וישירה מאוד, אשר עדיפה מבחינות רבות על פרסום מודעות דרושים או שיטות מסורתיות אחרות של גיוס.

כיצד זה עובד?

מבחינת בעלי עסקים שמחפשים פרילנסרים, יש שתי דרכים עיקריות למצוא אותם באתר Xplace:

לסיכום

לפני חיפוש פרילנסרים, כדאי קודם לכן לחפש מקור טוב עבור איתורם. אז כעת אתם מכירים מקור איכותי, בדיוק למטרה זו – אתר Xplace הוא הכתובת הטבעית לחיפוש פרילנסרים מקומיים.