הפצת תוכן ברשת

אם בעבר הפצת תוכן לקהל יעד נרחב הייתה אתגר משמעותי, כיום ניתן לראות כיצד באמצעות פורומים ניתן להפיץ את התוכן לתפוצה של אלפים ולעיתים גם עשרות אלפי בני אדם. כיצד תעשו זאת בעצמכם? להלן הפרטים.

הפצת תוכן בצורה פשוטה וקלה: הכירו את הפורומים המובילים ברשת

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הפלטפורמות החברתיות ובעיקר הפורומים הולכים ותופסים תאוצה, בעיקר בשל העובדה כי מדובר בפלטפורמה המאפשרת להעלות תכנים באופן תדיר לתפוצה של בין מאות ועד עשרות אלפי בני אדם. למעשה, תמיכה טכנית המתבצעת באמצעות אותם פורומים מאפשרת לכם להפיץ את התוכן שלכם, בהתאם לקהלי יעד ספציפיים. אולם, האתגר הוא לאתר את הפורומים המובילים – ובכדי לסייע לכם להפיץ את התוכן באופן הטוב ביותר, להלן הפורומים המובילים והמומלצים בישראל:

אג'נדה

מדובר באתר הקהילות הגדול ביותר ברשת, והוא מאגד תחתיו עשרות קהילות בנושאים שונים כמו ג'אז, תיירות, אירוויזיון, טלוויזיה ועוד. ההצטרפות לפורום היא קלה ופשוטה וניתן גם להקים פורום בעצמכם, באמצעות תשתית של תמיכה טכנית מצד צוות האתר. מדובר בדרך מצוינת להפיץ את התוכן שלכם לקהילה של עשרות אלפי גולשים, באופן קל נגיש ופשוט לתפעול.

הפצת תוכן ברשת

כיפה

אתר כיפה הוא אתר המיועד לקהילה הדתית, כאשר אחת הקטגוריות המובילות באתר היא הקטגוריה של הפורומים. מדובר בפורומים תוססים בנושאי דת, מדינה, גידול משפחה ועוד, כאשר העלאת התכנים מתבצעת באמצעות הרשמה לאתר אותה ניתן לבצע באופן מהיר ופשוט.

תפוז

נחשב לאחד הפורומים הותיקים בישראל. באתר תוכלו דרך התמיכה הטכנית להעלות פורום על שמכם או להצטרף לקובצות המונות בין מאות לאלפי גולשים, כאשר הקטגוריות של הפורומים כוללות בין היתר תרבות, בידור, דייטינג, קומונות ועוד. לפורום ניתן להעלות גם תמונות וסרטונים. שימו לב כי חלק מהפורמים מוגבלים בכניסה לגיל, וזאת בשל תכנים למבוגרים.

ווב אנליטקס

פורום חדש יחסית אשר הולך ותופס תאוצה. ניתן להעלות תכנים לפורומים השונים גם ללא הרשמה, כמו גם לקחת חלק בפעילויות המתבצעות גם לחברי הקהילה. נוסף לכך, תוכלו להתייעץ עם גולשים אחרים בנושא עבודה וקריירה כמו גם לקחת חלק בשיחות קבוצתיות, ובהתאם לכך לייצר לעצמכם קהילה עוטפת וחמה אותה  לנצל בעבור הצרכים שלכם.

 

לסיכום, באמצעות הפורומים אותם הצגנו לכם תוכלו למנף את הידע העסקי כמו גם תחומי העניין שלכם – ואפילו לייצר מזה כסף. לא מעט קהילות שצמחו ברשת הפכו לכוח משמעותי ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם להצטרף לאחד הפורומים או אפילו להקים בעצמכם פורום על שמכם. שימו לב כי מדובר בתהליך לא פשוט, ועל כן ליווי מקצועי מצד אנשים שכבר הקימו פורמים יכול בהחלט לתרום לכם לתהליך ומתוך מטרה להפיץ את התוכן בתפוצה רחבה ככל האפשר.