יש להניח שללא עמותות ומלכ"רים המצב בארץ היה שונה לגמרי. מדובר במוסדות ללא מטרות רווח שכל מטרתם לסייע לפעול למען החלשים ולקדם אינספור פרויקטים סביבתיים וקהילתיים. החשיבות של ארגונים מסוג זה אינה באה לידי ביטוי רק באמצעות תמיכה, אלא גם בהשרשת ערך מוסף. מלכ"רים ועמותות מספרים את הסיפור היפה של האנושיות, מעידים על היכולת לצאת מתוך העצמי לטובת האחר. עם זאת, גם כשהכוונות טהורות, כסף הוא חלק משמעותי מהסיפור. כסף נחוץ על מנת להקים, לגייס, לרכוש ולפעול בגדול. מכאן שלצד כוונות טובות, מרץ ונכונות, בין היתר נדרשים לגייס כספים, וזוהי משימה מאתגרת.

כלי דיגיטלי שמוביל לתוצאות הרצויות

מטרה לחוד ומציאות לחוד. כל מי שאי פעם ניסה לגייס תורמים וסכומים ייעודיים בתחום, יודע שמדובר במשימה מאוד מורכבת. בארץ כמו שלנו שבה נתינה וסיוע מהווים ערך עליון, לא חסרות עמותות פעילות, ועל כן התחרות על כל תורם מאוד גדולה. כמו כן, לא כל תורם ולא כל מכרז או תמיכה ממשלתית מתאימים עבור כל סוג של פעילות, ועל כן כה טוב להכיר סיוע מקצועי. סיוע שמקצר זמנים, שממקד את הפעילות, שמסייע להצביע על התאמה (ביו עמותה לתורם) ושכמובן מוביל לתוצאות הרצויות, וכאן אנו כמובן מדברים על כלי חיוני וחשוב שהופך את התהליך לקל יותר שעונה לשם "אטלס".

פרופילים עדכניים מכל העולם

המאגר הדיגיטלי של חברת אטלס מציע טכנולוגיה מהפכנית בתחום הפילנתרופיה. מדובר במאגר קרנות פילנתרופיות שמאחד במקום אחד אינספור פרופילים עדכניים מכל העולם, פרופילים של קרנות שמקפידות לתרום במיוחד למדינת ישראל. אם כל זאת לא מספיק, אז גם ישנו במאגר מתעדכן של קולות קוראים ואף ניתנת הנחייה מקצועית כדי לנצל זאת.

סיוע משמעותי ומקיף

בזכות שימוש במאגר הדיגיטלי של חברת אטלס, זוכים לצמצם באופן ניכר את זמן החיפוש אחר תורמים רלוונטיים, עובדה שמאפשרת להתעסק במה שחשוב באמת – תכנון והוצאה לפועל של אינספור תכניות חשובות. עוד ראוי לציין שכיוון שפתאום עמותות רבות לומדות שלגייס כסף ולמצוא תורמים חדשים אינה משימה כה קשה, לא מעט עמותות שצופות מהצד מקבלות אומץ ואמביציה להאמין בחלום ולפעול בגדול – לסייע באופן כמה שיותר מקיף ומשמעותי.

פתרון דיגיטלי לעמותות ומלכ"רים: מאגר קרנות פילנתרופיות

שירותים משלימים מבית אטלס

חשוב להבין שלצד מאגר קרנות פילנתרופיות זמין, גדול ומדויק, אטלס מסייע במגוון מישורים נוספים. בין היתר ניתנת עזרה בעיצוב ובניית תשתיות, כולל עיצוב חוברת פרויקטים וכתיבת מכתבי בקשה. כמו כן, מוענק ליווי פיתוח עסקי שמסייע להקים מערכת גיוס כספים חיונית, ואף מועברים קורסים אונליין בידי שורה של מומחים בתחום, קורסים שמעניקים מגוון כלים פרקטיים ושמכשירים מפתחי משאבים.

מאגר גדול איכותי וייעודי

האתר אטלס מעניק סיוע מקיף, נקודתי וחיוני עבור עמותות ומלכ"רים. מעדכן בזמן אמת מקורות מימון רלוונטיים, מעניק כלי ניהול חשובים שמסייעים להגיש קול קורא ועוד. הכול באופן מקצועי, ידידותי למשתמש ודיגיטלי, לצד תמיכה צמודה של מפתחי משאבים ומידענים. מכאן שכיום אין צורך לחלום על מאגר קרנות פילנתרופיות, אלא רק לנצל מאגר קיים. מאגר איכותי וגדול במיוחד שמסייע למגוון עמותות לגייס תרומות משמעותיות.