יש לא מעט סיבות לטוס לארה"ב, אך לפני שמתחילים לחשוב מה תעשו, מה תראו ומה תאכלו, נדרש לעצור לוודא שיש ויזה ושהיא אכן בתוקף. בודקים ומגלים שהתוקף עומד לפוג? זהו בדיוק הזמן לחדש. תוהים האם חידוש ויזה כרוך בתהליך ארוך, מבקשים להבין אלו חידושים בתחום נכנסו בשנים האחרונות, ובאופן כללי מבקשים להבין מה נדרש לעשות וכיצד ניתן לקבל סיוע מקצועי? כל הפרטים המאמר הזה.

תהליך מורכב לצד סיוע מקצועי

ראשית נציין שבכל הנוגע לארצות הברית ולחידוש ויזה, וודאות אינה חלק מהמשוואה. לא ממהרים לחדש ויזה לארצות הברית, כך שאין מדובר בעוד תהליך בירוקרטי שרק מצריך תשלום. מבקשים לצלוח את המשימה ולגלות שההשקעה מתגמלת ואינה מובילה לסירוב? מוזמנים להכיר את האתר ליברטי. באתר תמצאו מידע שימושי בנושא חידוש ויזה לארה"ב, כך שגם ניתן לקבל באתר את סך הטיפים הרצויים והרלוונטיים נקודתית עבור המשימה, ואם רוצים, גם ניתן להיעזר באתר כדי לסגור את הפינה על הצד הטוב ביותר, וזאת מבלי לעשות יותר מדי.

איך מחדשים ויזה?

נחזור ונציין שאין שום ערובה לכך שיסכימו לחדש לכם את הוויזה, אך כן יש מה לעשות כדי להגדיל את הסיכויים. עתה נחדד שאין מדובר במהלך אוטומטי, אלא מדובר בתהליך שיותר מזכיר הוצאת ויזה בפעם הראשונה, אם כי מאוד יכול להיות שייחסך מכם הצורך לעבור ראיון מחדש (ניגע בכך בהמשך). ובכן על מנת לחדש ויזה יש צורך להגיש בקשה, לקבוע ריאיון וכמובן למלא טפסים ייעודיים בשפה האנגלית ולהגיש מספר מסמכים משלימים. עתה לאחר שברור מהם השלבים, נדרש לקבל החלטה האם מעדיפים להתנהל לבד, או האם מעדיפים לקבל סיוע מקצועי, סיוע שיגדיל את הסיכויים. בוחרים לקבל סיוע? חברת ליברטי היא הכתובת – מתמחה בכל מה שנוגע להוצאת וחידש ויזה לארה"ב.

האם גם אתם יכולים להימנע מריאיון?

אומנם עדיין לא פשוט להוציא או לחדש ויזה לארה"ב, אך כן טוב לדעת שיצאו הקלות. אז אם גם אתם נדרשים לחדש את הוויזה, מוזמנים לבחון האם עומדים בכל שלושת הפרמטרים הבאים:

  1. מחזיקים בוויזה בתוקף, או בוויזה שהתוקף שלה פג בשנה האחרונה.
  2. אתם מעל לגיל 14.
  3. ברשותכם ויזה שהפקתם לאחר 31.12.2017 וכשהייתם לפחות בני 14.

 

 

4 טיפים חשובים

עתה כאשר ברור מה נדרש לעשות כדי להוציא ויזה, כיצד ניתן להקל את התהליך ואף האם זוכים להימנע מהשלב המייגע של הריאיון, נעצור להעניק 4 דגשים משלימים:

  1. אם נדרשים לעבור ריאיון, יש לקבוע תור באותו מקום שבו הונפקה הוויזה הקודמת.
  2. אם הוויזה בתוקף, אך הדרכון לא, אין צורך לחדש את הוויזה, אלא רק להוציא דרכון חדש. במקביל, יש לשמור את הדרכון הישן, כאשר מבקשים להיכנס לארה"ב נדרש להציג אותו לצד החדש.
  3. אם יש ויזה בתוקף, יש לשמור עליה, כך שאם מנפיקים דרכון חדש, חשוב לוודא שלא גוזרים לכם את הקצוות של הדרכון הישן (הדרכון שבו מופיעה הוויזה בתוקף), אחרת הוויזה כבר לא תהיה רלוונטית, ואתם תידרשו לעבור את תהליך הוצאת הוויזה מחדש.
  4. אם בעת שהייה בארה"ב מגלים שהתוקף פג, יש לפנות בהקדם הניתן לרשות ההגירה המקומית כדי להסדיר זאת. עצה שלנו? עשו לעצמכם טובה ואל תגיעו למצב הזה, מדובר בעבירה פלילית.

לסיכום

נציין שכיום יותר פשוט לחדש ויזה לארה"ב, אך עדיין יש לא מעט דגשים שדורשים תשומת לב, היערכות והקפדה. מבקשים לסיים את המשימה עם החידוש המיוחל? מוזמנים להיעזר בליווי של מומחים, וזאת כדי להגדיל את הסיכויים. בהצלחה!