ללא ספק, מכונות מסוגים שונים משחקות תפקיד חשוב מאוד בעולם המודרני. כך גם מערכות אוטומציה ורובוטיקה, במפעלים, בפסי ייצור ובכלל. מערכות אלה משמשות בין השאר לייצור של מגוון רחב של מוצרים. במקביל, הן עצמן מהוות מוצרים מתוחכמים למדי ומיוחדים במינם. מי מתכנן ומייצר מערכות כאלה? הכירו את חברת ארק אוטומציה.

מאחורי הקלעים של עולם המכונות והאוטומציה

כשם שפסי ייצור הם עולם ידע מורכב ומתוחכם מאוד בפני עצמו, כך גם מכונות ומערכות אוטומציה ורובוטיקה. בין אם הן חלק מפסי ייצור או בכלל מתעשייה יצרנית או שלא, מדובר במוצרים אשר משלבים תחומי ידע רבים, מומחיות טכנית מסוגים שונים, תכנון מורכב, בקרת איכות קפדנית ועוד. באופן טבעי, הנדסת מכונות כאלה היא עניין למומחים. אם אתם מתעניינים בתחום זה, ארק אוטומציה הוא שם שכדאי לכם להכיר. החברה מנוסה במגוון יישומים של עולמות אלה. זאת, עבור לקוחות מסוגים רבים, בהם חברות מסורתיות, חברות מבוססות מעולם ההייטק, סטארט-אפים ואף יוזמות פרטיות.

צוות איכותי כמפתח למצוינות

איכות העובדים וההנהלה חשובה בכל עסק. כך הדבר בוודאי ובמיוחד, כאשר מדובר על חברה שמספקת שירותי ייעוץ ותכנון. מה גם, שמדובר על עיסוק במכונות, אשר פעמים רבות מהוות עבור הלקוח שישתמש בהן רכיב קריטי בפעילותו העסקית. מצוינות הולכת יד ביד, עם דרישות הבסיס לתכנון מערכות כאלה. בראש ארק אוטומציה עומד שחר חיאל, שהוא גם מייסד החברה. שחר הוא בוגר מסלול הנדסת מכונות בבית ספר צור, בגן התעשייה תפן שבגליל המערבי (יוזמה של התעשיין הבולט סטף ורטהיימר). ניסיונו העשיר בתחומי ההתמחות של החברה, כולל כעשרים שנה בתחומי התיכנון והפיתוח המכני, מערכות הינע, פיתוח מכונות, בניית מכונות אוטומטיות וכן מוצרים מולטי-דיסיפלינריים. צוות החברה כולל בין השאר מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, בקרה ותוכנות PLC וכן אנשי הרכבה.

 

 

תחומי ההתמחות של ארק אוטומציה

החברה מתמחה באוטומציה ורובוטיקה וגם באופן ספציפי, ב

דוגמאות לפרויקטים

לסיכום

יש כתובת איכותית, לכל צרכי התכנון והייצור שלכם בהקשר מכונות, מערכות אוטומציה ורובוטיקה – ארק אוטומציה.