אם את מתעניינים בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, המאמר הזה מיועד עבורכם. הכירו את אתר מגדילים נדל"ן, האתר שבו תוכלו לקרוא את כל מה שמעניין אתכם בתחום ההתחדשות העירונית, כל הכתבות, כל המידע המקצועי וכל מה שחם בברנז'ה.

הכירו את האתר מגדילים

אתר מגדילים הוא הפורטל הישראלי הגדול והמוביל ביותר כיום להתחדשות עירונית בישראל. מגדילים נדל"ן הוא למעשה פורום נדל"ן להתחדשות עירונית שקם במטרה מרכזית אחת, לייצר גוף מקצועי בלתי תלוי המקשר ומאגד את כל הגורמים הרלוונטיים לקידום התחדשות עירונית בארץ. בפורום הזה תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי על אודות התחדשות עירונית ולקרוא על תחומים משמעותיים ומרכזיים כמו חדשות בנושא התחדשות עירונית, פינוי בינוי, תמ"א 38, משפט וכלכלה, דיירים, דעות ופרשנויות, אדריכלות ועיצוב.

הפורום פעיל גם ברשתות החברתיות השונות וגם בהן תוכלו להיעזר על מנת להתעדכן בחדשות האחרונות ולהגיב לפוסטים השונים. בקיצור, בפורום הזה תוכלו למצוא את כל הכתבות ואת כל מה שחם בתחום ההתחדשות העירונית ובברנז'ה שסובבת את תחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ.

מי חבר בפורום מגדילים נדל"ן?

פורום נדל"ן של מגדילים הוא פורום המנוהל ומובל על ידי בעלי מקצוע שונים, יזמים, שמאים ועוד, אנשים בעל השפעה בתחום ההתחדשות העירונית וכאלה שמעוררים את השיח בתחום, תורמים לו ומקדמים אותו. חברי הפורום הזה מעלים לסדר היום את כל הסוגיות השונות והחשובות בתחום ההתחדשות העירונית, כאשר המטרה העיקרית שלהן היא להשפיע על מקבלי ההחלטות השונים במדינה בתחום.

זו בדיוק החשיבות של האתר מגדילים נדל"ן ושל הפורום, לייצר מציאות שבאמצעותה ניתן להשפיע ולשפר את איכות החיים של האנשים הנוגעים בדבר. נכון, תחום ההתחדשות העירונית הוא תחום חשוב מאד ומעבר לעובדה שהוא מרתק ומעניין, עדיין מדינת ישראל נמצאת הרחק מאחורה בגלל הבירוקרטיה המסועפת שמלווה את הפרויקטים השונים.

 

 

כאן בדיוק נכנס לתמונה אתר מגדילים נדל"ן, הוא לוקח חלק פעיל בתחום ההתחדשות העירונית, מהווה אוטוריטה מקצועית בתחום ובתוך כך גם משפיע לא מעט על חלק ממקבלי ההחלטות בתחום. האתר הזה יכול להוות דוגמא לתקשורת שגם מייצרת מציאות וגם משנה אותה, והאמינו לנו שמדובר בתהליך לא פשוט בכלל, בטח ובטח במדינה כמו ישראל.

מה היתרונות של אתר מגדילים נדל"ן?

היתרון של אתר מגדילים בא לידי ביטוי בכך שאתם יכולים למצוא את כל המידע בקלות ובנוחות במקום אחד מבלי להתרוצץ בין המון אתרים וגופי מידע שונים. כל הכתבות שאתם רוצים לקרוא, כל היועצים שיכולים לעמוד לרשותכם, כל הפרויקטים החדשים בתחום וכל ספקי השירות, כולם נמצאים במקום אחד עבורכם. בתוך כך, במידה ואתם יזמים בתחום ההתחדשות העירונית או דיירים ששוקלים לעשות תמ"א או פינוי בינוי, מגדילים נדל"ן בהחלט יוכל לשרת אתכם ולספק לכם את כל המידע שאתם צריכים.

ממשק המשתמש של האתר מגדילים הוא ממשק נוח מאד וגם אם תיכנסו אליו פעם ראשונה, תוכלו להסתדר הו בקלות ולמצוא את כל מה שאתם צריכים. הקטגוריות השונות מפולחות על פי תחומי עניין שונים ומוצגות בבולטות בסרגל הכלים שבחלק העליון של האתר, כך שחוויית המשתמש היא בהחלט מהנה ואין לנו ספק שתרצו להיכנס אליו שוב.

לסיכום

אם אתם מתעניינים בנדל"ן בכלל ובהתחדשות עירונית בפרט, באתר מגדילים תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים על התחדשות עירונית, את כל הכתבות החדשות וכמובן את כל מה שחם בתחום.