הסתייעות ביועצים עסקיים, היא בין הדרכים החשובות לקדם את העסק שלכם. שירות כזה, משמעותי בהחלט גם עבור חברות בוגרות, אשר כבר עומדות על הרגליים באופן עצמאי ואף צברו ותק מסוים. אבל למי כדאי לפנות? תשובה איכותית לכך, תספק לכם ללא ספק חברת הייעוץ טרגו (Targo consulting). זו היא היכרות קצרה איתה:

להסתייע במומחים

ייעוץ עסקי ברמה גבוהה, איננו סתם שיחה עם קולגה וותיק שאתם מכירים, אשר חולק איתכם כמה עצות. למרות שגם זה טוב ומומלץ, חברת ייעוץ עסקי היא "ליגה אחרת". מדובר בעסק אשר מתמחה ספציפית בייעוץ ושעומד לרשותו הידע והניסיון המצטבר של כל הצוות. טרגו (Targo consulting) פועלת בתחום זה מאז שנת 2012 והיא מספקת ייעוץ עסקי לעסקים מסוגים רבים, במגוון תעשיות.  בעזרת ייעוץ עסקי מהמומחים של Targo consulting תקבלו תשובות שתפורות עבורכם ספציפית. זאת, בסיוע מומחה ספציפי של טרגו, שיהיה ממונה על הסיוע לכם. הסיוע הוא גם ברמה האסטרטגית וגם תוך כניסה להיבטים טקטיים מעשיים שונים. מה זה אומר בפועל?

שירותי החברה

הסיוע של טרגו מיועד לעסקים בכל שלבי פעילותם, כולל יזמים וסטארט אפים, אך כאמור גם עבור חברות בוגרות. עבור חברות כאלה באופן ספציפי, טרגו מציעה את השירותים הבאים:

 

 

עוד על תכנית עסקית

תוכנית עסקית היא בסיס חשוב ליוזמות חדשות, להשגת השקעות בעסק שלכם ועוד. תוכנית כזו איננה דבר פשוט להכנה, אם רוצים לעשות זאת היטב. הליך העבודה עם טרגו בנושא זה, כולל ניתוח עסקי ליבה שלכם, זיהוי הזדמנויות והכנת תוכנית ולאחר מכן ליווי ביישום התכנית העסקית. כמו כן, טרגו נעזרת בגישת סטארט-אפ רזה, אשר מקדמת האצת הצמיחה ומסייעת לצמצם עלויות.

שיווק מתקדם

אחת הנקודות החשובות ביותר שבהן הייעוץ עשוי להתמקד, הוא נושא השיווק. תחום זה גם משפיע ישירות על הכנסות העסק וגם השתכלל בשנים האחרונות באופן ניכר. ערוצי שיווק ממוחשבים, מקבלים ביטוי גם באינטרנט וגם בהתקני מחשוב ניידים, כגון טלפונים סלולאריים וטאבלטים. כל זאת פותח בעצם עולם חדש של אפשרויות. בנוסף לכך, שיווק בכלל הוא תחום רחב שבו יש בדרך כלל מקום להתייעלות. גורמים אלה ונוספים, מאפשרים לייעוץ בנושא השיווק לספק תרומה גדולה מאוד לעסקים.

ניתוח נתונים מתקדם

בעסקים מצטברים נתונים רבים מאוד, שלרוב לא ממצים את הפוטנציאל שגלום בהם. טרגו תסייע לכם לזהות ולנתח נכסי מידע כאלה ולהפיק מהם את המיטב. תודות לכך, תיהנו גם מתמונת מצב ברורה יותר של המתרחש בעסק שלכם ותודות לכך, תוכלו לקבל החלטות ניהוליות משופרות.

אוטומציה

אוטומציה היא כיום יכולת מתוחכמת מאוד, אשר הטכנולוגיה מאפשרת ליישם בדרכים רבות. תודות לאוטומציה, ניתן לצמצם עלויות, לחסוך במשאבים נוספים, להתייעל בדרכים רבות, למנוע טעויות אנוש ועוד. אלא שזה לא תמיד פשוט ליישום ולא תמיד מבוצע ביעילות. מה עושים? מתייעצים עם בעלי הניסיון!

לסיכום

מומלץ שלא להתפשר! כדאי להשקיע בייעוץ עסקי איכותי וייעוץ כזה, פירושו חברת טרגו.