לימודי שוק ההון הם תחום לימוד פופולארי למדי לאורך השנים. במציאות שבה לא קל להתפרנס, יוקר המחיה גבוה והעתיד אינו ידוע, רבים רואים בכך אפיק אפשרי משתלם, להשלים הכנסה ויותר מכך. מדוע כדאי לכם לנסות לימודים בתחום שוק ההון? מהיכן מתחילים הכשרה בנושא כזה? ומהן כמה תובנות חשובות, שבהחלט כדאי לכם לדעת על כך?

דוגמה בולטת מהשטח

לא חסרים מקורות ללימודים בנושא מבוקש כזה. אז היכן כדאי ללמוד? מומלץ ללמוד את שוק ההון רק ממקורות איכותיים מאוד. זאת, לאור המורכבות של התחום וגם הסיכונים שכרוכים בהשקעה בו. לא תרצו להתחיל את הדרך "ברגל שמאל" וגם אין סיבה שתפעלו כך. לכן, בוודאי בהתחלה אך גם בהמשך, כדאי לחפש מקורות מבוססים ובולטים לנושא זה. כדוגמה לכך, כדאי לבדוק קורס בנושא זה ממכללה בולטת – מכללת פסגות. למעשה, מכללת פסגות מציעה לימודי שוק ההון מזה מעל לעשרים שנה. בתקופה זו, היא הכשירה בנושא שוק ההון מעל ל-33,000 איש. זאת, במסגרת 13 מסלולי לימוד שונים, בשישה סניפים אשר פזורים ברחבי הארץ ועל ידי 33 מרצים מנוסים. פסגות מציעה לימוד בכיתות שכוללות ציוד מתקדם. המכללה היא ספקית של גופים מוסדיים בולטים רבים וחברות גדולות, כולל מרכז רפואי אסף הרופא, שירותי בריאות כללית, משטרת ישראל, משרד הביטחון, משרד העלייה והקליטה ונוספים. עומדים בראשה שני המומחים הוותיקים בתחום זה, אשר גם הקימו אותה, רועי ראובן ויניב ארביב.

הסיבות הטובות להשקיע בכך

לא לחינם, נושא ההשקעות בשוק ההון נשאר פופולארי לאורך שנים. הוא אטרקטיבי מסיבות רבות:

 

 

כיצד מתחילים?

התחלה טובה בנושא זה, חשובה ביותר. חיוני להתחיל מקורס איכותי. הקורס הבסיסי שפסגות מציעה הוא קורס שוק ההון למתחילים, אשר כולל 42 שעות לימוד, במסגרת 14 מפגשים בשעות הערב. קורסי המשך כוללים קורס "ניהול פיננסי – השקעות ארוכות טווח וניתוח פונדמנטלי", קורס "Day Trade מודלים מתקדמים", קורס "אופציות מורחב", קורס "מסחר במודלים מתקדמים", וקורס "קריפטו – מטבעות דיגיטליים".

חשוב לדעת!

אלה עוד כמה נקודות שחשוב להדגיש בנושא זה:

לסיכום

כפי שראיתם, יש לא מעט סיבות טובות להתעניין בנושא זה. אם החלטתם להמשיך בכיוון זה, מומלץ להתמקד במקורות מידע איכותיים בלבד ושיהיה בהצלחה!