עמותת משאלות היא העמותה שעוסקת בהגשמת משאלות עבור ילדים ומבוגרים אשר חולים במחלות קשות וכרוניות, לצד הגשמת משאלות לילדים עם צרכים מיוחדים. האג'נדה שמאחורי העמותה היא לשמח כמה שיותר את אותם חולים, להעניק להם רגעי חסר במציאות הכל-כך קשה וכואבת איתה הם נאלצים להתמודד יום יום, שעה שעה! וזה ידוע שהגשמת משאלות וחלומות מחדירה באנשים תקוות נפלאות להמשך החיים. אז מה חשוב לדעת על עמותת 'משאלות'? הפרטים בפנים! המשיכו לקרוא.

עמותת משאלות – משמחת ילדים ומבוגרים חולים

מתנדבי עמותת משאלות רואים את הילדים והמבוגרים החולים. הם רואים אותם בבתי החולים בטיפולים הקשים שהם עוברים, וגם בבית כשהם מגיעים לבקר אותם. לכן, ישר עולה הרצון לשמח את אותם גיבורים שנאלצים להתמודד עם מציאות כל-כך קשה ולא הגיונית! העמותה פונה לחולים או למשפחותיהם ובודקת איתם מה המשאלה שלהם, או לחלופין הם פונים לעמותה והיא כבר דואגת להגשים להם את כל המשאלות! חשוב לציין כי ילד אשר מרגיש טוב, המביא עמו אופטימיות לטיפולים הקשים שהוא עושה מגביר משמעותית את אחוזי ההחלמה שלו. מצד שני, ילד עצוב שמרגיש שחיו נגמרו מקטין עם הגישה הזו את סיכוי ההחלמה, ככה זה עובד נרצה או לא נרצה. לכן, אפשר לומר שעם העבודה המבורכת של העמותה היא מגדילה באופן משמעותי את סיכוי ההחלמה של אותם חולים.

מאיזה תקציב עמותת משאלות פועלת?

ככל עמותה, גם הפעילות של עמותת משאלות מתבססת על תרומות מאנשים טובים מהציבור הרחב. אותם אנשים רואים כיצד עמותת משאלות עוזרת לילדים מכל הלב, הם ראו את הילדים הכל-כך מאושרים שהעמותה הצליחה להגשים להם משאלה. האושר שיש בעיני הילדים והמבוגרים החולים לאחר שהמשאלה שלהם הוגשמה הוא פשוט מדהים. לכן הציבור הרחב נרתם ותורם לעמותה. אם גם אתם רוצים לתרום תוכלו לעשות זאת במספר דרכים, דרך האתר של העמותה, באמצעות הדואר, באמצעות הטלפון ובאמצעות דואר רשום. האמינו לנו כי תרומה כזו יכולה לשמח עוד ילד חולה שזקוק לשמחה הזו כמו אוויר לנשימה כדי להמשיך ולחיות, וכדי להגיע עם כוחות לטיפולים האינטנסיביים והקשים שהוא נאלץ לחוות!

 

 

איזה משאלות לדוגמה העמותה הצליחה להגשים?

העמותה הצליחה להגשים המון משאלות, לאינספור ילדים ומבוגרים חולים, לפניכם כמה מהן:

הגשמת משאלה לצפנת

צפנת היא ילדה מדהימה אשר מתמודדת עם תסמונת דאון, צפנת חלמה לחגוג בת מצווה בהפקה מיוחדת.. ואת המשאלה הזו עמותת משאלות מיהרה להגשים! עמותת משאלות הפיקו ותרמו לצפנת אירוע בת מצווה מרהיב ומפואר בדיוק כפי שהיא רצתה! העמותה שמחה את צפנת, ואנחנו בטוחים שאת החווית מהבת מצווה הזו היא לא תשכח אף פעם!

הגשמת משאלה למשה וליאם

משה וליאם הם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, ולהם עוד שלושה אחים. משה רק בן 6, על הספקטרום האוטיסטי שעבר ניתוח לב פתוח וליאם, אשר עברה מספר ניתוחים ולא יצאה מהבית כבר שנתיים! ההורים שלהם פנו לעמותת משאלות בבקשה לשלוח אותם לחופשה בה הם יוכלו לנשום אוויר ולהתאוורר ולהנות יחדיו, והם אכן יצאו לחופשה בצימר מדהים יחד עם הוריהם, שם הם שחו בבריכה וצברו חוויות מדהימות לעוד שנים קדימה.

בשורה התחתונה,

'עמותת משאלות" היא עמותה שכל מהותה היא לשמח ילדים חולים במחלות כרוניות קשות שמתמודדים עם שגרת טיפולים לא פשוטה וכמובן עם כאבים פיזיים בלתי נסבלים. העמותה מלווה את הילדים עד שהיא מצליחה להגשים להם את המשאלה וגם לאחר הגשמת המשאלה מתנדבי העמותה עומדים בקשר עם הילדים הנפלאים!