שיניים לבנות

חיוך של מיליון דולר לא שמור רק לכוכבים הגדולים כאן בישראל או בהוליווד. את סמל הסטטוס תוכלו לקבל גם אתם – בזכות טכניקות מתקדמות ושימור המצב הקיים. מהן השיטות הטובות ביותר להלבנה? להלן הפרטים.

חיוך מושלם: זה הזמן להכיר את הטכניקה המתקדמת

שאיפה לחיוך מושלם גרמה לכך שבתחום רפואת השיניים פותחו טכניקות חדשות לטובת הלבנת שיניים. אחת הטכניקות המובילות היא התקנה של ציפויי חרסינה. מדובר בציפוי שהעובי שלו נע בין 0.3 ל 1 מילימטר, ואותו מדביקים על פני השטח של השן, לאחר שמתבצע שפשוף קל. השפשוף אינו חובה לביצוע, והוא תלוי לרוב במיקום השן. ציפויי חרסינה הם לא רק פתרון הלבנה אלא גם פתרון אסתטי שבמסגרתו ניתן לטפל ברווחים בין השיניים כמו גם לטובת טיפול בעבור פגם אסתטי. הטיפול מתאים למרבית האוכלוסייה, אולם מבוגרים שחורקים שיניים אינם מתאימים לטיפול כמו גם כאלו שמצב החניכיים שלהם אינו מאפשר והם סובלים מדלקת כרונית. בזכות הטכניקה המתקדמת הזו כל אחד מאיתנו יכול לקבל חיוך של מיליון דולר, וזאת במינימום מאמץ – ובמקסימום תוצאה.

מהם היתרונות של הטיפול ביחס לשיטות הלבנה אחרת?

כאמור, עולם רפואת השיניים התפתח באופן משמעותי ועדות לכך ניתן לראות במגוון טכניקות ביתיות כמו גם מתקדמות להלבנה. אולם, הטכניקה של ציפויי חרסינה נחשבת לטובה יותר מאחר ומדובר בטיפול ממוקד וקצר שחוסך זמן ומאפשר לקבל תוצאות מצוינות בפרק זמן קצר, עד שני מפגשים בלבד. נוסף לכך, ציפוי החרסינה הינו ציפוי עמיד מאוד וניתן להתאים אותו באופן מדויק לגוון הרצוי. בשל היתרונות, מדובר בטכניקה מצוינת אך גם יקרה – ולכן יש לקחת בחשבון את העלויות לצד היתרונות.

טכניקות נוספות להלבנה

ישנן לא מעט טכניקות להלבנת שיניים, כאשר אחת מהטכניקות המוכרות היא הלבנת שיניים אצל הרופא. מדובר בערכה המכילה סד אותו מרכיבים במהלך הלילה, והוא מכיל חומרים פעילים (בריכוז נמוך) שנועדו להלבין את השיניים, כאשר הטיפול עצמו מחזיק מעמד למשך מספר שבועות עד חודשים. נוסף לכך, ניתן לעבור הלבנת שיניים אצל הרופא דרך שימוש בריכוז גבוה של חומרים פעילים להלבנה לצד שימוש במנורת LED אשר מזרזת את תהליך ההלבנה באופן משמעותי. ניתן בהחלט לנקוט גם בגישה של טיפול משולב הכולל גם הלבנת שיניים במרפאה וגם המשך טיפול בבית, אולם על מנת שתוכלו להחליט האם טכניקה ביתית/במרפאה או ציפוי מתאימה לכם, נדרש לפנות לרופא שיניים מומחה אשר יבחן את מצב החניכיים והפה ורק לאחר מכן יקבע מהי תוכנית הטיפול המתאימה לכם. אל תמהרו לבצע את ההליך אלא בדקו את כל האפשרויות שעומדות על הפרק, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי כספכם מושקע בחוכמה וכי בסופו של דבר תוכלו לקבל חיוך צחור ומושלם.

איך לשמור על מראה שיניים לבן לאורך זמן?

בין אם החלטתם לנקוט בגישה של שיטת הלבנה ביתית או להשתמש במשחה מלבינה, חשוב להבין כי לאורח החיים יש השפעה משמעותית על היכולת שלכם לשמור על חיוך לבן וצחור. ראשית כל, עדיף להימנע ככל האפשר משתייה של משקאות ממותקים כמו גם קפאין אשר מכתים את השיניים. נוסף לכך, הקפידו לבקר אחת לשלושה חודשיים אצל השיננית כמו גם לבצע שינוי תזונתי, וזאת בשל העובדה כי ישנם לא מעט סוגים של מזון שעלולים להכתים את השיניים. בכך, תוכלו לשמור על תוצאות ההלבנה באופן הטוב והאיכותי ביותר, ממש כמו הכוכבים הגדולים.

לקראת סיום נוסיף כי כל פעולה רפואית, כירורגית או אסתטית, צריכה לעשות בהסכמה מלאה של המטופל. אם עברתם טיפול שיניים ואתם סוברים כי לא קיבלתם את כל המידע על אודות התהליך המלא והרופא לא יוודא את הסכמתכם לתהליך – יכול להיות שחוויתם רשלנות רפואית משום שלא ניתנה הסכמה מלאה. אנחנו ממליצים במקרה כזה לפנות לעורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית ולברר את הזכויות שלכם ואת הזכאות לפיצוי.