קניית לייקים באינסטגרם

ניהול רשת חברתית ובכלל זה גם אינסטגרם, מחייב אתכם לדאוג לתפוצה של התכנים שלכם. ללא עוקבים ופעילות בחשבון האינסטגרם, ההשפעה של החשבון תהיה נמוכה. מי שמנהל חשבון עסקי או שמכוון גבוה, אולי אפילו להתפרנס מהאינסטגרם, כדאי שימשיך לקרוא. כיום יש לנו כבר ניסיון רב עם בניית מוניטין ומעגל עוקבים ברשתות חברתיות ואנחנו מכירים את הצעדים הדרושים לכך.

השלב הראשון בפיתוח חשבון אינסטגרם

החלק הכי קשה והכי מתסכל הוא השבועות הראשונים לאחר פתיחת החשבון. זהו שלב בו לא צפויה להיות הרבה תנועה או מעורבות של עוקבים. אנחנו יודעים להגיד בוודאות כמעט מוחלטת כי קניית לייקים באינסטגרם יכולה להפוך את התקופה ההתחלתית הזו להרבה יותר קצרה. במקום להתאמץ ולהביא תנועת עוקבים מכל מיני מקורות, לעיתים אפילו אחד אחד, ניתן לקצר את התהליך. היתרונות ברורים:

חששות מובנים

רבים חוששים מרכישה של לייקים ויש לכך סיבות מוצדקות. למעשה, זו איננה פעולה שמקובלת על הפלטפורמה של אינסטגרם ולא על חברת האם – פייסבוק העולמית. החברות הללו אפילו מנסות לאתר פעולות כאלו ומענישות עליהן. נשמע רע, נכון? התשובה היא שזה תלוי ממי ואיך אנחנו מבצעים את אותה רכישת לייקים. רבים מבצעים אותה באתרים כמו פייבר כאשר הספק של השירות הוא אנונימי לחלוטין. אותם ספקים לא דואגים לנתוני הIP למשל שמהם מגיעים הלייקים או למדינות המקור לעוקבים. אין שם מספיק בקרה לנתונים כמו תדירות או כמות הלייקים והחלוקה הנכונה בזמן. כל אלו יכולים להיות נחשבים כמניפולציה על הרשת החברתית.

רכישת לייקים בטוחה

רכישה אמיתית היא למעשה רכישה מרוכזת מחשבונות אמיתיים של עוקבים פעילים. יש שיטות שונות לבצע רכישה שכזאת ועל זה בדיוק אתם משלמים כאשר אתם רוכשים ממקור אמין. אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שלא תהיה חריגה בנתונים מאחורי הקלעים. רכישת הלייקים תיראה ממש כמו פוסט מוצלח ולא כמו מניפולציה.

נקודה נוספת שעלינו לזכור היא הניסון המצטבר. הוא מספר לנו שרכישות לייקים הן דבר שבשגרה כיום. רבים מהערוצים המצליחים ביותר התחילו עם רכישות לייקים בכמויות שונות ובתקופות שונות. אותם לייקים אפשרו לחשבונות להתחיל לעבוד וגם משכו אליהם לייקים אורגנים ופעילות נוספת.

רכישה של לייקים מביאה איתה את אותה פעילות שכוללת גם צפיות רבות, תגובות ואפילו פניות. יש כאן מעגל שלם של ויראליות שאתם רק צריכים לפרוץ באופן ראשוני. אם יש לכם תוכן איכותי ואתם מפרסמים בתדירות קבועה פחות או יותר, רכישת לייקים תביא לתוצאות שככל הנראה יפתיעו אתכם בתור בעלי ערוץ חדש.

 

לבסוף נאמר כך למי שרוצה להימנע מההוצאה של רכישת לייקים לחשבון האינסטגרם שלו: ניתן להצליח ברמה מסוימת גם ללא רכישת לייקים כמו שעסק יכול למכור גם ללא פרסום. הבעיה היא הקצב ואיבוד הפוטנציאל של מה ניתן להשיג עם אותה השקעה בשיווק. וכאן בדיוק הנקודה – אם העסק שלכם, או אחד מהם הוא החשבון באינסטגרם – אתם צריכים לראות את רכישת הלייקים כמו השקעה בפרסום ושיווק לכל דבר זוהי השקעה שיש לה תמורה ולכן כדאי לעשות אותה מוקדם, כדאי לעשות אותה בכמות משמעותית והכי חשוב – עשו אותה נכון אצל חברה שיודעת מה היא עושה ועם נסיון בעולם הרשתות החברתיות.