בעידן של היום די פשוט להשיג משכנתא. אנשים רבים מנצלים את ההזדמנות כדי להגשים חלום ולרכוש נכס, כאשר הם מתחייבים לתנאי החזר נוקשים ומחייבים. עם זאת, ברוב המקרים כעבור מספר שנים אנשים מגלים שהתנאים שעליהם התחייבו כבר אינם אידאליים, ובטח שאינם רלוונטיים. במקביל, רבים מתפתים לקחת הלוואות נוספות כדי לכסות חובות, ובאופן כללי רבים מתנהלים כלכלית בצורה אוטומטית, מבלי לעצור להבין שגם את תנאי המשכנתא ניתן לשנות.

כל שצריך לעשות

חשוב לעצור להבין שבין אם לוקחים משכנתא לראשונה בחיים ובין אם מתמודדים מול משכנתא קיימת, לרוב ניתן להטיב הן את נקודת הפתיחה והן את התנאים הקיימים. באופן שכזה ניתן לחסוך מדי חודש מאות שקלים, כך שבראייה כוללת מדובר בחיסכון של אלפי שקלים. מה אם כן נדרש לעשות? ראשית לעצור להבין שמדובר בתחום מאוד תחרותי, כך שעם מעט תמרון משולב בהבנה מעמיקה ולצד השוואה חשובה, זוכים להרוויח לא מעט. מבקשים להימנע מתשלומים מיותרים ובו זמנית להימנע מאינסוף בירורים? מוזמנים להכיר את חברת "חכם משכנתאות". חכם משכנתאות מתמחה בייעוץ בתחום, כאשר מאחוריה 8 שנות ותק ואינספור לקוחות מרוצים. מכאן שבין אם עומדים לקחת משכנתא, שוקלים למחזר משכנתא, או רק לאחד הלוואות, לרשותכם פתרון יקר ערך שבהחלט חכם לנצל.

 

 

פרמטרים שמשפיעים על מצבכם הכלכלי

כאשר עומדים לקחת או למחזר משכנתא, נדרשים לקרוא היטב את התמונה השלמה, כאשר יש לדעת להתייחס לשורה של משתנים. עידו עוז מסביר שמאחורי לקיחת/מחזור משכנתא יש לא מעט פרמטרים, כאשר כל אחד הוא עולם ומלואו. כך למשל יש להבין מהי היכולת הכלכלית האישית, וכיצד היא רלוונטית. יש לבחון האם מגיעה זכאות סיוע מטעם משרד השיכון והבינוי. יש לבחון מהן סך ההוצאות הנלוות (כגון ביטוח משכנתא, הערכת שמאי, ביטוח חיים וכדומה). יש לבחון ממה מורכבת ההלוואה, מהי ההשפעה של גובה הקרן, וכמובן שיש לבחון ממה מושפעת הריבית. ייתכן שעדיף שהריבית תהיה צמודה למדד, ייתכן שעדיף מסלול מבוסס פריים וייתכן שבכלל עדיף עבורכם מסלול אחר. לאור כל זאת ברור שנדרשת הבנה מקיפה ומעמיקה, ממש כפי שחברת "חכם משכנתאות" מעניקה.

מקצועיות ששווה לכם המון

לאור כל זאת ניתן לסכם שכאשר אדם ניגש לקחת משכנתא, עליו להבין שייעוץ ממוקד ומבוסס נתונים אישיים, לצד הבנה מעמיקה, ביחד מובילים להתנהלות כלכלית אידיאלית. מכאן שבין אם עומדים לרכוש נכס ובין אם מבקשים לבחון אלטרנטיבה עבור המשכנתא הנוכחית, מוזמנים להכיר את חכם משכנתאות. צוות הבית ילווה אותכם בכול מה שנוגע ללקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא ולקיחת משכנתא לטובת איחוד הלוואות. כל זאת מסייע למזער את גובה ההחזר החודשי ובאופן כללי להקטין הוצאות שוטפות. גם אתם מבקשים להרוויח מכך? חכם משכנתאות מעמיד לרשותכם צוות מנצח שכולל מלווים פיננסים ויועצי משכנתאות שפועלים בתחום לצד ניסיון עשיר, חשיבה יצירתית, רצון כנה לסייע והבנה מעמיקה בתחום.

מפאסיביות לאקטיביות כלכלית

במציאת של היום קל להתלונן על יוקר המחיה ועל עודף בירוקרטיה, אך כאשר עומדים מול פתרונות לא מנוצלים, נותר רק להאשים את עצמנו. מכאן שפתרון כגון מחזור משכנתא אינו סוד מקצועי של חברת חכם משכנתאות, אך הם בהחלט ממנפים את ההיתכנות. מכאן שגם אם נדמה שמשכנתא היא עובדה מוגמרת שתלווה לאורך שנים ארוכות, טוב לדעת שפתרונות קיימים, רק צריך לדעת שני דברים: לעצור כד לבדוק חלופות לעומק, ולהיעזר בייעוץ מקצועי שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. אם רק מסמנים וי על שני ההיבטים, זוכים להימנע מהוצאות משמעותיות.