אטרקציות בפורטוגל

אין ספק שפורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים המבוקשים ביותר על ידי תיירים בארץ ובעולם, ואם נודה באמת – הישראלים גילו אותה מחדש. היעד מציע כל כך הרבה פעילויות ואטרקציות ייחודיות, ולמעשה הוא מתאים לכולם: לצעירים, למשפחות עם ילדים ולמבוגרים. סקרנים? ריכזנו בעבורכם את האטרקציות הכי טובות, מיוחדות ומטורפות בפורטוגל. לגזור ולשמור.

יעד קסום ועשיר בפעילויות

למרות שפורטוגל נחשבת לקטנה יחסית, מדובר באחד היעדים האידיאליים ביותר לחופשה, משום שהמדינה מציעה לא מעט אטרקציות, החל ממקומות היסטוריים, דרך פעילויות מלאות באדרנלין ועד לאטרקציות שמתאימות לילדים. לחצו כאן למידע נוסף על פורטוגל, ולהעשרת הידע.

אגב, אם אתם זכאים להוציא דרכון פורטוגלי (שמעניק לכם למעשה אזרחות אירופאית לכל דבר, ועמה גם הטבות ותנאים ייחודיים), כדאי שתמהרו להגיש את הבקשה, משום שבשנתיים הקרובות יש צפי להקשחת תנאי הקבלה, ולא מעט בקשות יסוננו. אם תוכלו לפצוח בתהליך בקרוב – עשו זאת.

אטרקציות שאסור לפספס

ליסבון ופורטו

שתי הערים התיירותיות והעיקריות בפורטוגל, הן ליסבון ופורטו, והן טומנות לא מעט אתרים ייחודיים ואטרקציות שמתאימות לכל המשפחה. עם זאת, טוב לדעת שניתן לטייל גם באזור הכפרים, ואף לצאת לסיורים מאורגנים – זו עשויה להיות חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

שנסכם?

חופשה בפורטוגל טומנת בחובה שלל פעילויות, החל מפעילויות חווייתיות ומלאות באדרנלין, ועד לפעילויות רגועות שמתאימות למשפחות עם ילדים. חלק מהיעדים יצריכו מכם נסיעות, ולכן כדאי להצטייד בהתאם עם פלייליסט, ספר קריאה, ואף ניתן להאזין לפודקאסטים במהלך הנסיעה (רק אל תשכחו להביא עמכם אוזניות).

כדאי לתכנן את החופשה מראש, ולברר אילו אטרקציות יצריכו מכם הרשמה מוקדמת ואילו פעילויות מאפשרות כניסה ספונטנית. כך או כך, מומלץ לתכנן את מסלול הטיול מראש, על מנת לוודא שאתם מספיקים להגיע לכל היעדים ולכל המקומות שמעניינים אתכם.

חופשה נעימה.