כבעלי חברה המתמחה בתחום הדיגיטל אתם בוודאי יודעים כי העובדים שלכם הם הנכס החשוב ביותר. עבודה בעולם הזה משלבת לא מעט לחץ ומתח אשר משפיע גם המוטיבציה של העובדים, לצד אירועים מרגשים ומשמחים אשר מובילים ליצירה של גיבוש וערך משמעותי של העובדים כחלק מהארגון, כמו למשל סגירה של עסקה גדולה מול לקוח. על מנת לפרגן להם ואפילו להעצים אותם, אפשר ואף רצוי להשקיע במתנה ממותגת. מהן המתנות שבאמצעותן תוכלו לפנק את העובדים שלכם? להלן הפרטים.

בקבוק ממותג

דרך מצוינת לפנק את העובדים שלכם ולהעניק להם מתנה שהיא גם פרקטית אבל גם מעוצבת יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של בקבוק ממותג. מדובר בבקבוק איכותי אשר שומר על החום והקור של שתייה לאורך זמן, כאשר העובדים שלכם יכולים לקחת את הבקבוק איתם לעבודה או לכל פעילות אחרת. מדובר בהזדמנות מצוינת להשקיע בעובדים שלכם וליצור בעבורם מתנה אשר לא רק תעלה את רמת שביעות הרצון שלהם אלא גם תיצור מערך אשר תומך בבריאות כחלק מעידוד שתייה מתבצע במסגרת של שימוש קבוע בבקבוק איכותי הנשמר לאורך זמן רב.

אוזניות אלחוטיות

מתנה שכל עובד או עובדת ישמחו לקבל היא ללא ספק אוזניות אלחוטיות. מדובר באוזניות אשר מאפשרות לעובדים לא רק לנהל שיחות ללא צורך במגע עם המכשיר הסלולרי תפסיק אלא גם אפשרות להאזין לתוכניות רדיו, פודקאסטים מרתקים או פלייליסט של המוזיקה האהובה עליהם. עם מיתוג נכון המתבצע באמצעות הדפסה של לוגו על גבי הקופסה של האוזניות ניתן יהיה להעניק לעובדים מתנה פרקטית ומבוקשת מאוד. עדות לכך ניתן למצוא במספר החיפושים הרב של אוזניות איכותיות, ועל כן באמצעות רכישה מרוכזת ניתן יהיה להוביל ליצירה של מענה המאפשר לפנק את העובדים, ואפילו להפתיע אותם עם מתנה יוקרתית ומבוקשת מאוד.

 

 

כובע ממותג

מתנה מושקעת שיכולה להתאים מאוד לקראת טיול המתבצע ביחד עם כלל העובדים הוא כובע ממותג עם הלוגו של בית העסק שלכם. מדובר במתנה אשר אותה ניתן ניתן להזמין בעלות כספית אטרקטיבית, כאשר היתרון נובע בשל מגוון רחב של צבעים וסגנונות לבחירה –  החל מכובע רחב שוליים ועד לכובע המצחייה שהפך לאחד מהטרנדים החמים בעולם האופנה. מדובר בדרך נהדרת בעבורכם  ליצור בעבור העובדים מתנה בעלת ערך, הן מבחינה אופנתית אבל גם מבחינת מיתוג של העסק.

תיק גב ללפטופ

חלק בלתי נפרד מהעבודה מתבצעת כמובן באמצעות המחשב הנייד, בין אם מדובר בעבודה המתבצעת במשרד או בפגישות מול לקוחות. בעידן שבו גם לא מעט עובדים עוברים לעבודה חלקית או מלאה מהבית, הזמנה של תיק גב ללפטופ עם הלוגו של העסק הוא בעל משמעות מבחינת היכולת להעניק מתנה פרקטית שתסגור את הפינה לעובדים, ולכם תאפשר להשקיע את הכסף בחוכמה באמצעות תיק איכותי שישמש לא רק את העובדים אלא גם אתכם כמנהלים של בית עסק בתחום הדיגיטל.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מצוינת להשקיע את הכסף בעובדים, ולהעניק להם מתנה פרקטית אך גם מעוצבת שיכולה להתאים בעבור כל עובד, ובכל גיל ובכל סטטוס בעבודה – החל ממנהלים בכירים ועד אחרון העובדים שהצטרפו לעסק שלכם. דרך האתר של חברת 12buy ניתן לבצע את הרכישה בעלות כספית אטרקטיבית ועם ליווי אישי לכל אורך הדרך מצד הצוות המקצועי, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה משתלמת ומפנקת בעבור העובדים המסורים שלכם.