אם יש לכם סוכנות דיגיטל ואתם רוצים להישאר בעניינים ולעשות את הדברים קצת אחרת, הגעתם למקום הנכון. מה הם חללי העבודה המשותפים של Dogether ומה היתרונות שלהם? כל התשובות לפניכם.

הכירו את המשרדים המשותפים של Dogether

חללי העבודה המשותפים של חברת Dogether הם חללי עבודה שמתאימים לכל מי שרוצה להישאר בעניינים ולעשות את הדברים קצת אחרת. אנחנו מדברים פה למעשה על שני חללי עבודה, אחד בראשון לציון והשני בנתניה, שמכילים את כל מה שאתם צריכים עבור הפעילות של החברה שלכם, הכול במקום אחד. משרדים משותפים של Dogether הם משרדים מאובזרים ומעוצבים ברמה הכי גבוהה ולא פחות חשוב מזה, הם ממוקמים בלוקיישן מרכזי שקרוב לתחבורה ציבורית ומרכזי קניות, מה שהופך אותם למבוקשים במיוחד.

מה היתרונות של חללי העבודה המשותפים של Dogether?

אם יש לכם סוכנות דיגיטל ועד היום נהגתם לשכור משרדים יקרים ולבזבז לא מעט כסף על ציוד טכנולוגי ובאקססוריז, הנה חללי עבודה שיעשו לכם את החיים לפשוטים וקלים. בחללי העבודה האלה יש פשוט הכול, חדרי עבודה גדולים, קטנים, חדרי ישיבות, פינות התרעננות ואפילו מטבח מאובזר עם המון קפה שחור שיסייע לכם להישאר ערים עד הערב.

בתור סוכנות דיגיטל שמכבדת עת עצמה אתם צריכים לעבוד במקום יוקרתי ומעוצב כמו שצריך, איזה כיף יהיה להזמין קולגות לפגישות עבודה במשרד כזה. כל הציוד בחללי העבודה הללו הוא ברמה הכי גבוהה ואפילו תוכלו ליהנות מתמיכה טכנית לתוכנות שאתם עובדים עליהן. מה זה אומר בפועל? שאתם לא צריכים לדאוג לשום דבר, תוכלו להשקיע את כל האנרגיות שלכם בחברה שלכם.

 

 

עושים את הדברים קצת אחרת

כשאתם מגיעים לעבוד בחללי העבודה המשותפים של Dogether אתם למעשה פותחים לעצמכם אופק מקצועי. במהלך העבודה תפגשו עוד המון חברות ואנשים כמוכם שרוצים ליהנות מהיתרונות של חללי העבודה הללו. אתם תפגשו אנשים חדשים, תחליפו רעיונות ותוכלו ליזום שיתופי פעולה מעניינים מאד יחד. זה ודאי יתרום לכם הרבה יותר מאדר לעבוד באיזה משרד מבודד כל היום.

בתוך סוכנות דיגיטל אנחנו בטוחים שחשוב לכם ליצור קשרים מקצועיים עם עוד גורמים גם על מנת לשפר את המקצועיות שלכם וגם על מנת להגדיל את הרווחים של החברה. כאן בדיוק נכנסים לתמונה חללי העבודה המשותפים של Dogether, הם מאפשרים לכם לפתח אופק מקצועי חדש ולזמן לעצמיכם הזדמנויות מקצועיות חדשות.

חללי העבודה משתלמים לכולם

אנחנו בטוחים שאין לכם כסף מיותר לשכירות יקרה ואתם לא יכולים להרשות לעציכם לחתום על חוזה שכירות דרקוני שקשה לצאת ממנו. בחללי העבודה המשותפים של Dogether אין לכם תלות ואתם יכולים להחליט בכל רגע נתון שאתם רוצים הפסיק לקבל את השירות. בנוסף, אתם משלמים אך ורק על הזמן שבו אתם עובדים בחללי העבודה המשותפים. יש לא מעט חברות שנוהגות לעבוד רק בסופי שבוע והן משלמות אר ורק על הזמן הזה.

פריסת התשלומים בחללי העבודה האלה היא נוחה מאד ותוכלו לקחת מודל תשלום לפי יום, שבוע או חודש. כל זאת על מנת שיהיה לכם נוח לעמוד בתשלומים ושהשירות הזה באמת יועיל לפעילות של החברה שלכם. אם זה יצליח, חללי העבודה המשותפים הללו יכולים להפוך עבורכם לבית של ממש עבור החברה שלכם.

לסיכום

אם יש לכם סוכנות דיגיטל ואתם רוצים להישאר בעניינים ולעשות את הדברים קצת אחרת, אנחנו ממליצים לכם להכיר את חללי העבודה המשותפים של Dogether.