מזל טוב! את בהריון, וכעת את מתמודדת עם לא מעט. יש התרגשות וחרדה, רגעי חיבור לעובר ורגעים של חולשה, הגוף משתנה וגם מצב הרוח (לטובה או לרעה) ומדובר במצב לא מוכר. אבל את התקופה הזאת את בוודאי רוצה לתעד, כי תאמיני או לא, כשאת הרה, את הכי יפה בעולם… צילומי הריון היא דרך לזכור את התקופה הזאת, לתעד את הרגע עבור התינוק וליצור זיכרונות נעימים ומזכרת נפלאה. אז למה זה כדאי? ואיפה מצטלמים? כל התשובות בהמשך.

איפה כדאי לעשות צילומי הריון?

כשאת בוחרת צלם שיתעד את הרגעים החשובים, כדאי לבחור בסטודיו מומלץ שיספק עבודה מקצועית. פרפרים סטודיו לצילום נחשב סטודיו מעולה לצילומי הריון משום שהוא מנוהל על ידי צלם ותיק ומנוסה המצלם אירועים, זוגות בהריון, תינוקות ומשפחות והוא עושה זאת באופן קרוב ומקצועי. הצלם מציע יום צילומים מרגש וחוויתי עם תמונות מקוריות, יפות ובלתי נשכחות.

כשאת בוחרת את המקום בו תצטלמי בחרי סטודיו המציע גם המשכיות לתיעוד עם צילומי ניובורן, צילומי סמאש קייק ושאר שירותים שיצרו מזכרות מדהימות עבורך ועבור הפעוט. חשוב שהצלם ילווה אותך בבחירת ביגוד לצילומים, קונספט, לוקיישן ושאר פרטים אשר הופכים תמונות למקסימות ומעניינות.

אז למה כדאי לך לעשות צילומי הריון – הנה כמה סיבות טובות:

קישוט הבית והחדרים בתמונות מהממות

לאחר צילומי ההיריון תכלי להדפיס את התמונות שאת הכי אוהבת על קנבס או לפתח אותן, למסגרן במסגרות עץ, לפזר או לתלות ברחבי הבית. תמונה גדולה או קטנה בחדר של התינוק תקשט את הקיר בצבעוניות ובאהבה. תמונה ממסוגרת קטנה בסלון תראה נהדר. מדובר בפריט עיצובי לבית שיזכיר לך את תקופת ההיריון המרגשת.

יצירת אלבום תמונות

באמצעות תמונות הריון שישלחו לך על ידי הצלם תכלי לייצר אלבום תמונות מרגש ומשפחתי באמצעות יצירת אלבום תמונות פיזי או דיגיטאלי. התוצאה תאפשר מזכרת נפלאה!

צילומי היריון: כל הסיבות שלכן לעשות את זה - וליצור זיכרון מתוק

מזכרת כיפית עבורך ועבור התינוק

גם התינוק שלך ירצה, כשהוא יגדל, לדעת על הזמן שהוא היה בבטן שלך. כשהתינוק או התינוקת יהפכו לילדים תוכלו להביט יחד בתמונות המקסימות וליצר קשר קרוב.

יצירת מתנות לסבים

אם תשאלי את ההורים שלך איזה מתנה הם רוצים, הם בוודאי ירצו תמונות של הנכדים. תמונות הריון ישמשו מתנה נפלאה כשמדפיסים אותן על לוח שנה או שולחים ככרטיס ברכה להורים כשבתמונה נמצאת כל המשפחה.

סתם כי בא לך להשוויץ!

כולנו אוהבות "להשוויץ" ברשתות החברתיות בחיינו המרגשים, או לשתף את האנשים שאנו מכירות במה שקורה לנו וחדש בחיינו. אם אתם אוהבת לקבל לייקים ותגובות מהממות ברשת – צילומי הריון "ירימו לך" עם מקסימום פירגון. אז זה הזמן לצאת, להצטלם ולתעד את הרגעים היפים ביותר.