אם עד לפני מספר שנים מספר השכירים שעסקו בעבודות נוספות היה נמוך למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה המגיע לידי ביטוי בהתפתחות מקצועית המשלבת בין עבודה כשכירים לבין עבודות נוספות, בין אם במתכונת של שכיר או במתכונת של עצמאי. כשכירים שמרוויחים כסף מעבר למשכורת הבסיס שלכם, אתם נדרשים להגיש מדי שנה דו"ח שנתי למס הכנסה. במקום לשכור את שירותו של רואה חשבון או לבצע את התהליך בעצמכם, תוכלו כבר עכשיו להיעזר בפלטפורמה המתקדמת של Qtax לטובת מילוי של דו"ח המס באופן קל, פשוט ואפילו מהיר. כיצד התהליך מתבצע ולמי הוא מיועד? כל הפרטים בסקירה הבאה.

מילוי דו"ח שנתי באופן מקוון – כך תעשו זאת

שכירים שמחזיקים בעבודה נוספת נדרשים מתוקף החוק לדווח על ההכנסות באמצעות הגשה של דו"ח שנתי. הפלטפורמה של Qtax מהווה הזדמנות מצוינת בעבור שכירים המשתכרים מעל ל-650,000 ₪ בשנה, שכירים בעלי הכנסות משכר דירה למגורים כמו גם הכנסות משוק ההון או ממקורות אחרים לבצע את תהליך הגשת הדו"ח באופן מקוון וללא צורך בליווי מקצועי מצד רואה חשבון. למעשה, רואה חשבון אינטרנטי של QTAX מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לקצר תהליכים, וזאת בשל פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת לכם לבצע את התהליך בלחיצת כפתור. כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים ולאחר מכן את גובה ההכנסות, כאשר בשלב הבא תידרשו לחתום על ייפוי כוח. מיד לאחר מכן הדו"ח שלכם יישלח למס הכנסה, עד לקבלת האישור ובכן מסתיים התהליך.

הפלטפורמה של החברה היא בעלת יתרונות מובהקים. היתרון הראשון הוא היכולת שלכם כשכירים למלא את הדו"ח מהבית ובזמן הפנוי שלכם, ללא צורך בהתקשרות עם רואה חשבון לטובת פעולה חד פעמית. בנוסף, אתם לא מתחילים מאפס אלא למלא את הפרטים ולשמור אותם במערכת באופן מאובטח, כך שבכל שנה תצטרכו רק לעבור על הפרטים ולעדכן אותם בעת הצורך, ללא צורך במילוי חוזר. בנוסף, מי שמתפעל את הפלטפורמה הזו הוא אחד ממשרדי ניהול החשבונות המובילים בישראל ועל כן  ניתן לקבל ליווי מקצועי לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה לסיים את ההליך על הצד הטוב ביותר ועם שימת דגש על הכוונה כך שתוכלו לקבל את מקסימום החזרי המס המגיעים לכם.

 

 

מערכת נגישה ומתקדמת להגשת דוחות

כל שכיר במדינת ישראל מחויב להצהיר על ההכנסות שלו, אולם מי שמבצע את התהליך בפועל הוא המעסיק. יחד עם זאת, במידה ואתם מחזיקים בעבודה נוספת ומקבלים מקורות הכנסה מעבר למשכורת הבסיס שלכם, אתם נדרשים להגיש דו"ח שנתי למס הכנסה. תופעה של דחיינות בתהליך הזה עלולה להוביל לא רק לקנסות אלא גם להתמודדות מול רשות חזקה, ועל כן רואה החשבון האינטרנטי מהווה מהפכה של ממש, כחלק מהבנה כי אפשר ואף רצוי לנצל את הפלטפורמה הזו לטובת הליך תקין המתבצע באופן מהיר, יעיל ואפילו חסכוני לטווח הרחוק.

הגיע הזמן להצטרף למהפכה

היכולת שלכם כשכירים בעלי הכנסה נוספת להצטרף למהפכה הדיגיטלית שמגיעה לידי ביטוי גם בקידום ממשלתי של הנגשת שירותים ציבוריים דרך האינטרנט רק מאיצה את המהפכה שאנו עדים לה, כפי שניתן להתרשם בביקוש הגבוה לשירות אותו מציעה  Qtax לטובת מילוי של דו"ח שנתי למס הכנסה, בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. על כן, רצוי לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ולמנף אותה, כחלק מתהליך דיווח תקין.

לסיכום

מרוויחים סכומי כסף מעבר למשכורת שלכם כשכירים? זה הזמן להיכנס לאתר של Qtax ולהיעזר ברואה החשבון הדיגיטלי לטובת הגשת הדו"ח, באופן יעיל חסכוני ובשקיפות מלאה. מדובר בשירות המגלם שורה של יתרונות מובהקים, ועל כן רצוי לנצל אותו כבר עכשיו.