גריינדר

כל מי שצורך קנאביס על בסיס קבוע יודע היטב שלצד העובדה שמדובר בתחביב מהנה, הוא גם עשוי להיות מאד יקר. על אף זה שבשנים האחרונות מחירי הקנאביס צנחו ושבאופן כללי ניתן להשיג קנאביס איכותי הרבה יותר בקלות, עדיין מדובר בתחביב יקר במיוחד עבור הצרכנים הקבועים יותר. אז מה עושים? ובכן, יש כל מיני רעיונות ופתרונות ואחד מהם הוא ניצול של האבקנים הנאגרים ונשמרים בתחתית של גריינדר, איתו משתמשים על מנת לקצוץ את התפרחת. אם זה משהו שאתם עדיין לא עושים ואתם אכן מחפשים פתרון חסכוני, הנה כמה רעיונות נחמדים איך לשמור את האבקנים הללו ומה אפשר לעשות איתם.

ראשית כל – רכשו גריינדר איכותי

קודם כל צריך לדעת שמי שמשתמש במספריים על מנת לחתוך את הפרחים וכמובן מי שעושה זאת עם היד, לא יוכל לנצל את האפשרות של שמירת האבקנים ובשביל זה חשוב לרכוש גריינדר איכותי. מומלץ לפנות לחברה שמספקת מוצרים לעישון ובפרט חברה המשווקת מוצרי קנאביס ורצוי להשקיע פעם אחת בגריינדר טוב. מה זה אומר? ראשית כל חשוב שיהיה חזק ועשוי מחומר טוב ושנית חשוב שבתחתית שלו יהיה חלק עם רשת המיועד לאגירה של אבקנים. מעתה והלאה, השתמשו בגריינדר רק בשביל הקנאביס ולא בשביל הטבק ולאחר מספר שימושים תצטבר לכם כמות גדולה של אבקנים. כדאי גם לקנות מברשת קטנה וקשיחה איתה ניתן יהיה לרכז את האבקנים. כעת, בואו ננסה להבין מה אפשר לעשות עם האבקנים שהצטברו.

השתמשו בהם לג'וינט

מכירים את הסיטואציה בה אתם מגיעים לסוף היום, מתים לגלגל לעצמכם ג'וינט ומגלים שאספקת הקנאביס אזלה? ובכן, אם כבר התחלתם לאגור את האבקנים ויש לכם כמות מספקת, תוכלו בהחלט להשתמש בהם. פשוט הכינו ג'וינט עם טבק או כל תערובת גלגול אחרת בה אתם משתמשים. לאחר מכן פזרו את האבקנים שהצטברו באופן אחיד על התערובת וגלגלו. התוצאה תהיה ג'וינט מפנק ואיכותי, ממש כאילו השתמשתם בפרחים עצמם ואפילו יותר.

בראוניז קנאביס

עוד שימוש נהדר שאפשר לעשות עם האבקנים הוא להשתמש בהם לבראוניז קנאביס (או ספייס בראוניז קנאביס). שימו לב שכאן יש לחכות שתצטבר כמות גדולה יחסית ולאחר מכן יש להוסיף את האבקנים לחמאה מומסת שתכינו מראש. לאחר הוספה וערבוב יש לשים את החמאה בתנור שחומם מראש ל-95 מעלות למשך שעתיים ולאחר מכן יש לסנן את החמאה בזהירות. עם החמאה הזו תוכלו להכין כעת שלל מאפים (בראוניז זו רק דוגמא אחת) אחרי שהתהליך המקדים שעשיתם שחרר את החומר הפעיל באבקנים. כעת, ללא כל השקעה נוספת ורכישה של קנאביס, יש לכם קינוח קנאביס שייתן השפעה מרגיעה וייחודית.

הכנת חשיש ביתי באמצעות מכשיר דחיסה

מכשירי הדחיסה של האבקנים הם מכשירים המיועדים בדיוק לצורך הזה וגם אותם תוכלו למצוא באתרים ואצל משווקי מוצרי העישון השונים ומחירים אמור לעלות בין מאה שקלים לכמה מאות שקלים בלבד. אל המכשיר מוסיפים לאחר כל שימוש את האבקנים ומשתמשים בו על מנת לדחוס אותם. לאחר כמה שימושים, ייווצר מעין חשיש טבעי ללא תהליך כימי וללא הרבה מאמץ, איתו תוכלו להשתמש במגוון דרכים וכמובן לגלגל אותו בג'וינט כרגיל.

אבקנים – החלק הכי שווה בקנאביס

עבר לחיסכון, למה שבכלל נרצה להתאמץ לשמור את האבקנים? ובכן, דעו כי האבקנים הם למעשה הטריכומות, החלקים המרוכזים ביותר של החומר הפעיל ולפיכך אלו שנותנים את התחושה הכי חזקה. רק בשל העבודה הזאת, שווה לשמור אותם ולהשתמש בהם במגוון דרכים יצירתיות. תהנו!