אתרי החדשות

בשנים האחרונות הוקמו לא מעט אתרי חדשות בעבור המגזר הדתי ציוני. מהם האתרים המובילים אותם מומלץ להכיר? להלן הפרטים.

אתרי חדשות בעבור המגזר הדתי ציוני: הרשימה המלאה

ע"פ הערכות, במדינת ישראל חיים עשרות אלפי בני אדם אשר מגדירים את עצמם כחלק מהזרם הדתי ציוני. אם בעבר היו מעט מאוד אתרים שהתאימו את התכנים בעבור המגזר, כיום ניתן להבחין בשפע עצום של אתרים שמציעים מגוון נושאים – החל מחדשות ועד צרכנות, אופנה, לייף סטייל, עיצוב פנים ועוד. הנגשת המידע דרך האתרים הללו מהווה קדמה של ממש בעבור המגזר שמהווה חלק נכבד מהאוכלוסייה כאן בישראל, כאשר לא מעט ישראלים שלא מזוהים עם המגזר נכנסים באופן קבוע כדי לקבל מידע מהימן כמו גם טיפים ועצות.

אם אתם בדיוק מחפשים את אתר החדשות שיספק לכם את מידע מהימן, הגעתם למקום הנכון. להלן סקירה של אתרי החדשות המובילים, בעבור המגזר הדתי ציוני:

כיפה

אתר כיפה נחשב לאחד האתרים המובילים בעבור המגזר הדתי ציוני, וזאת בשל העובדה כי מדובר באתר מקיף שכולל בין היתר את חדשות כיפה המתעדכנות בכל עת, פורומים תוססים לצד מדור של שאל את הרב. מדובר באתר מקיף שזוכה לעשרות אלפי כניסות מדי יום, ועל כן כל אדם שמגדיר את עצמו כציוני דתי בהחלט יכול למצוא את מקומו באתר כיפה – כולל לטובת בדיקה של זמני השבת. כתוצאה מהפיתוח של האתר, ניתן לראות כיצד חדשות כיפה מכתיבות את סדר היום לא רק בעבור המגזר עצמו אלא גם בעבור הציבור הכללי, כתוצאה מסקופים כמו גם פרשנים מהשורה הראשונה.

ערוץ 7

ערוץ 7 שמציע תכנים ספציפיים בעבור הציבור הדתי והלאומי הקים אתר שכולל מדורים כמו חדשות, דעות, זוגיות ומשפחה ועוד. האתר מתעדכן לאורך כל שעות היום כמו גם מציע תכנים מדויקים למגזר, לגבי נושאים חמים שמענייניים את המגזר ואת הציבור הישראלי בפרט.

Ynet

אתר החדשות הגדול בישראל מציע לקהל הדתי והציוני מדור בשם יהדות שזוכה לאלפי כניסות מדי יום. במדור ניתן לקבל מידע בנוגע להלכות חדשות, אירועים היסטוריים שקשורים ביהדות כמו גם תגליות חשובות שמקבלות חשיפה, דרך הפלטפורמה של האתר. נוסף לכך באתר ישנם לא מעט סרטוני וידיאו של מובילי דעת קהל מהמגזר לצד משפיענים, ועל כן מדובר באתר חדשות מוביל ומצליח שפונה לכל חתך האוכלוסייה – כולל מהמגזר הדתי לאומי, חילונים, שומרי שבת ועוד. הוא גם יתאים עבור בעלי עסקים שמחפשים אפשרות טובה לפרסום בעיתונות מקוונת, משום שמדובר באתר פופולרי.

וואלה

אתר וואלה אומנם לא מזוהה עם המגזר הדתי אך ניתן למצוא בו לא מעט ידיעות חדשותיות הנוגעות למגזר, כמו גם מומחים ופרשנים שמציעים תכנים מעולים בעבור המגזר הכללי והדתי. שימו לב כי אין מדור ספציפי למגזר אבל שיטוט קצר באתר מאפשר לאתר לא מעט תכנים בעלי אופי דתי.

NRG

למרות שעיתון מעריב זוכה לחשיפה מועטה אם בכלל, האתר שלו עדיין חי ובועט. באתר ישנו מדור ספציפי בשם יהדות ורוחניות שמתעדכן בכל שבוע כולל פרשנויות של רבנים ומובילי דעת קהל מהמגזר. עם זאת, באתר לא ניתן למצוא חדשות שנוגעות למגזר ספציפית אלא למגזר הכללי ולכן יש לקחת זאת בחשבון.

לסיכום, אתרי החדשות כאן בישראל מגלים התעניינות הולכת וגוברת בכם – כחלק מהיותה של הקהילה הדתית לאומית קהילה גדולה שמהווה כוח שוק משמעותי אליו יש לשים דגש. על כן, התעדכנות באתרים הללו יכולה לסייע לכם בהחלט להיות עם אצבע על הדופק ולקבל באופן שוטף עדכוני חדשות, ישירות למכשיר הפלאפון.